چاپ        ارسال به دوست

ملی‌پوشان جدید تیم ملی ورزش‌های الکترونیک مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، دومین دوره مسابقات انتخابی تیم ملی ورزش‌های الکترونیک ایران و اولین دوره مسابقات ورزش‌های الکترونیک مشترک با حضور ۲۶۷۸ نفر در سه رشته pubg mobile, Efootball2023 و Fifa2023 در تهران برگزار شد.

در رشته Pubg mobile ۱۳۳۰ نفر در قالب ۲۶۶ تیم ۵ نفره ابتدا به صورت آنلاین به مصاف هم رفتند که در نهایت ۸ تیم برتر مسابقات در بخش آنلاین به صورت حضوری روز پنجشنبه ۱۸ اسفند در سالن همایش‌های کتابخانه ملی ایران به مصاف هم رفتند و سه تیم برتر مسابقات مشخص شدند.

حامی مسابقات به تیم های اول تا سوم به ترتیب ، تیم اول قهرمان مسابقات ۶۰ میلیون تومان تیم دوم نایب قهرمان مسابقات ۴۰ میلیون تومان تیم سوم مسابقات ۳۵ میلیون تومان پرداخت کرد.

دکتر مهدوی رئیس سازمان تفریحی فدراسیون ورزش‌های همگانی و همچنین دکتر زاهدی فر ، رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان بوشهر از مهمانان ویژه روز نهایی مسابقات بودند.

در این دوره از مسابقات که به صورت آزاد و رایگان برگزار شد در دو رشته فوتبال مجازی شرکت کنندگان ابتدا به صورت حضوری در برج میلاد تهران به مصاف هم رفتند و از هر رشته فوتبال مجازی ۳۲ نفر برتر به بخش نهایی مسابقات راه پیدا کردند و در روز جمعه مسابقات نهایی دو رشته فوتبال مجازی برگزار شد و در نتیجه در رشته Fifa2023 رامین یزد خواستی قهرمان شد و نیما صادقی به مقام دوم رسید. همچنین عرفان کرمی مقام سوم مسابقات را کسب کرد.

در رشته دیگر فوتبال مجازی Efootball2023 مهدی عزتی به مقام قهرمانی رسید، ابوالفضل آقایی مقام دوم را به دست آورد و عرفان عسگری نژاد به مقام سومی رسید.

حامی مسابقات به نفرات برتر دو رشته فوتبال مجازی، مقام اول ۲۰ میلیون تومان، مقام دوم ۱۰ میلیون تومان، مقام سوم ۷ میلیون تومان جایزه نقدی پرداخت کرد‌.

نفرات برتر مسابقات انتخابی در رشته Fifa2023 اعزامی به مسابقات آسیایی و مسابقات انتخابی در دو رشته Efootball2023 و Pubg موبایل اعزامی به مسابقات جهانی رومانی به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد‌.


١٤:٢٥ - شنبه ٢٠ اسفند ١٤٠١    /    شماره : ٢٠١٤    /    تعداد نمایش : ٥٤٤