چاپ        ارسال به دوست

صادقی خبر داد: برگزاری هشت رویداد بزرگ پیاده روی در استان اصفهان

رضا صادقی در گفت‌وگو با روابط‌عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی در رابطه با ایجاد و برگزاری همایش ملی پیاده‌روی ایرانیان در روزهای آتی گفت: همایش پیاده‌روی ملی ایرانیان به نام یادواره غدیر، طرحی است که فدراسیون ورزش‌های همگانی با همکاری وزارت ورزش جهت توسعه ورزش همگانی کشور برنامه‌ریزی کرده‌ است، به‌طور کلی هشت هفته لیگ پیاده‌روی قرار است از روز جمعه در شهرستان‌های اصفهان، خوانسار، مبارکه و نجف‌آباد برگزار شود. 

وی در ادامه افزود: در این همایش سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان، مدیریت طرح ناژوان، سازمان اتوبوسرانی و اداره کل ورزش‌وجوانان به یک میزان با هیئت ورزش‌های همگانی در این طرح سهیم هستند. امیدوارم باتوجه به اینکه مدت‌هاست پخش زنده‌ای مرتبط با همایش‌های پیاده‌روی در اصفهان  شبکه استانی شاهد نبوده‌ایم بتوانیم این برنامه را در شبکه اصفهان و شبکه سوم سیما و برنامه صبح‌ونشاط شاهد باشیم. 

سرپرست هیئت همگانی استان اصفهان تصریح کرد: امیدوارم این برنامه با استقبال‌وحضور علاقمندان برگزار شود تا برای سلامتی مردم شهر که یکی از رسالت‌های اصلی هیئت ورزش‌های همگانی است قدم برداریم. 

وی درخصوص حضور مسئولین شهری‌و ورزشی استانی و کشوری افزود: قرار است در این همایش ریاست محترم فدراسیون ورزش‌های همگانی، شهردار محترم اصفهان و همینطور اعضای محترم شورای شهرو سرپرست اداره کل ورزش‌وجوانان حضور داشته باشند. از همین تریبون نیز از استاندار و فرماندار محترم اصفهان درخواست داریم در این همایش ملی حضور پیدا کنند که حضور مسؤلین نشان دهنده تلاش آنان برای رشد سلامتی شهر و شهروندان خواهد بود. 

صادقی با اشاره به ایجاد جنبشی برای رتبه نزولی شهر اصفهان در بیماری‌های غیر واگیردار اظهار کرد: برگزاری این همایش قطعاً به ایجاد رتبه نزولی در بیماری‌های غیرواگیر در شهر کمک خواهد کرد. امیدوار هستیم با فعال شدن اصفهان این رتبه به حداقل برسد. گفتنی است همایش فوق قرار است هر هفته در کل استان اصفهان و تا شانزدهم آذرماه تداوم داشته باشد. این درحالی است که سه همایش پیاده‌روی روی آنتن زنده رسانه‌ملی خواهد رفت. 

وی در پایان خاطرنشان کرد: از مردم فهیم اصفهان درخواست دارم در این همایش که متعلق به خودشان است حضور پیدا کنند. البته عوامل انگیزشی و جوایز ارزنده‌ای برای شرکت کنندگان درنظر گرفته شده که به قید قرعه به آنان تعلق می‌گیرد.


١٤:١٠ - چهارشنبه ٢١ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٥٢٢    /    تعداد نمایش : ١٠١٣