چاپ        ارسال به دوست

بانوان قهرمان مسابقات کراس فیت کشور معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی به نقل از روابط عمومی انجمن کراسفیت، مسابقات قهرمانی کشور کراسفیت بانوان در تاریخ ۷ آبان با حضور ۲۳ تیم از استانهای سراسر کشور در محل مجموعه ورزشی انقلاب سالن تخصصی کراس فیت برگزار شد که ورزشکاران چهار واد را طی دو مرحله اجرا نمودند.

دو واد اول مربوط به مرحله نیمه نهایی مسابقات بود که ۱۲ تیم پس از این مرحله به فینال راه پیدا کردند و با اجرای واد سه و چهار تیم های اول تا سوم مشخص شدند. در پایان این رقابت تیم ها و نفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند:

* تیم یزد - سرکار خانم زینب دهقان و سرکار خانم طاهره جعفری

* تیم البرز - سرکار خانم آیلار ابراهیمی و سرکار خانم زهرا نظرزاده

* تیم تهران الف - سرکار خانم هدیه ویسی و سرکار خانم مولود زمانی

و تیم زنجان سرکار خانم نگین نجفی و سرکار خانم رباب بهرامی کاپ اخلاق 

و سرکار خانم عسل مرادی از استان هرمزگان با ۱۷ سال سن عنوان جوان ترین شرکت کننده این مسابقه را از آن خود کردند.

انجمن کراسفیت کشور از حضور سرکار خانم آذین ساکی نایب رییس محترم بانوان فدراسیون و سرکار خانم دکتر محمد زاده نایب رییس بانوان سازمان آمادگی جسمانی فدراسیون ورزشهای همگانی، همکاری و حمایتهای بی دریغ این فدراسیون و حامیان مالی این برنامه از جمله،مجموعه تخصصی  block blue  و 1T (۱ تکان) تشکر قدردانی نمود.

همچنین از تلاش غیرتمندانه و زحمات سرکار خانم مهنوش گودرزی نایب رییس بانوان انجمن و کادر داوری با سرداوری سرکار خانم مارال افشاریان، سرکارخانم مریم فاضلی ناظر داوری و خانمها آنا وفاییان داور و مدیر اجرایی انجمن ،زینب رفیعی،مونا کاظمی،آیدین شهسوار،فاطمه علی محمدی،نژلا میر محمد صادقی،سیما اروج زاده،سودابه قاسمی،شیما رسایی فر اعضای کمیته داوری مسابقه

سرکار خانم سلمه حاج حسینی مسئول مسابقات،سرکار خانم میرهادی،منصوری،محمدی و مالکی کادر اجرایی،سرکار خانم آرزو عزیزی کمیته انضباطی همچنین اعضای کمیته فنی و پزشکی و سرکار خانم آزیتا سلیمی ناظر مسابقات و سایر همکاران حاضر در این مسابقه که در برگزاری نقش بسزایی داشتند تشکر و قدردانی می نماید.

در پایان این انجمن برای تمامی استانهای حاضر در مسابقه، ورزشکاران،سرپرستان و مربیانی که از راه دور و نزدیک در این مسابقه شرکت داشتند آرزوی موفقیت و سربلندی دارد.


١٠:٤٢ - شنبه ٨ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١٠٩٩    /    تعداد نمایش : ٢٢٤٢