چاپ        ارسال به دوست

دعوت رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی از ورزشکاران و مردم برای حضور پرشور در انتخابات مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند ماه برگزار می‌شود و جامعه ورزش همگانی هم همگام با سایر اقشار جامعه در این انتخابات حضور پررنگی خواهند داشت.

علی خلیلی، رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی در فاصله چند روزه تا برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری ضمن دعوت از عموم مردم برای حضور در پای صندوق‌های اخذ رای، اظهار داشت: جامعه ورزش از ابتدای انقلاب تاکنون در همه عرصه‌های دفاع از انقلاب حضور پررنگی داشته و قطعا در این برهه حساس دوباره ورزشکاران و قهرمانان با آگاهی و شناخت برای شرکت در انتخابات پیشقدم خواهند شد.

وی تاکید کرد: ورزشکاران، مربیان، داوران و در کل تمامی نفرات زیرمجموعه ورزش‌های همگانی هم علاوه بر اینکه خودشان حضوری پررنگ در انتخابات خواهند داشت، از مردم هم می‌خواهیم با مشارکت حداکثری در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، به اقتدار و توسعه کشور و داشتن مجلسی قدرتمند و کارآمد کمک کنند.

رییس فدراسیون ورزش‌های همگانی خاطرنشان کرد: انتخابات دخالت در تعیین سرنوشت و مشارکت در تصمیم‌گیری های کلان کشور است. امیدوارم با حضور شکوهمند مردم و ورزشکاران در روز یازدهم اسفند، شاهد مجلسی کارآمد، قدرتمند و صالح باشیم.

انتهای پیام/


١٢:٥٥ - جمعه ٤ اسفند ١٤٠٢    /    شماره : ٢٢٧٨    /    تعداد نمایش : ٢٦٢