چاپ        ارسال به دوست

هفته هشتم همایش پیاده روی ایرانیان با در هشت استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در نخستین برنامه که میزبانی استان زنجان در شهرستان ماه نشان برگزار شد، شرکت کنندگان مسافت ۳ کیلومتری پارک ساحلی شهرستان ماهنشان را پیمودند. در این همایش بازرگان مدیر کل ورزش و جوانان استان زنجان، خاتمی نماینده مجلس، محمد رحیم کریم زاده رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان و محمدعلی پیرانی رئیس انجمن پیاده روی فدراسیون ورزشهای همگانی حضور داشتند. 

در دومین همایش که به میزبانی شهرستان گرگان استان گلستان برگزار شد، علیرضا مهدوی سرپرست سازمان ورزشهای تفریحی و رقابتی فدراسیون و غیناقی رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان گلستان حضور داشتند که ۲۵۰۰‌ نفر در این همایش حضور داشتند و شرکت کنندگان مسیر ۴ کیلومتری جنگل سروش تا نهار خوران را پیمودند.

سومین همایش همزمان به همت هیئت ورزشهای همگانی استان سمنان و به میزبانی شهرستان سرخه برگزار شد که در این همایش بیش از هزار و ۵۰۰ نفر شرکت داشتند و مسیر  سه کیلومتری میدان امام به سمت میدان بهشتی شهرستان سرخه طی شد.  

چهارمین برنامه که به همت هیئت ورزشهای همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد و به میزبانی شهرستان مارگون برگزار شد، شرکت کنندگان مسیر چهار کیلومتری میدان شهید یزدان پناه را تا تپه نور الشهدا را پیمودند.

در پنجمین همایش که به همت هیئت ورزشهای همگانی استان کرمانشاه برگزار شد مردم شهرستان صحنه با مشارکت ۸۰۰ نفر اجرا شد و حضار مسیر ۵/۲ کیلومتری را پیمودند، در طول مسیر با ایستگاه های ورزش همگانی آشنا شدند. 

در ادامه هفته هشتم همایش ملی پیاده روی ایرانیان بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر و گرامیداشت روز جهانی یوگا در تاریخ سوم تیر ماه ۱۴۰۱ در شیراز در شهرک گلستان پارک کوهستانی به اهتمام هیات ورزشهای همگانی استان فارس و هیات ورزشهای همگانی شهرستان شیراز و مشارکت شهرداری شیراز شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرداری منطقه ایده و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شیراز با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از اهالی و ساکنین شهرک گلستان و مردم شیراز با نظم و اجرای بسیار مرتب و دقیق برگزار گردید و در پایان به قید قرعه به ۴۰ نفر از شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.

هفتمین برنامه به همت هیات ورزشهای همگانی شهرستان اردبیل و با همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر،بهزیستی،هلال احمر،شرکت آراکس،گروه تولیدی توپ بتا،سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری،فرمانداری و اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل  با حضور بیش از ۵۰۰ نفر از شهروندان در دور دریاچه شورابیل برگزار شد و در پایان به ۸۰ نفر از شرکت کنندگان جوایزی اهدا گردید. 

یکی از دیگر برنامه های هفته هشتم لیگ پیاده روی ایرانیان به همت هیئت ورزشهای همگانی استان بوشهر با مشارکت ۷۰ نفر از علاقمندان برگزار شد و شرکت کنندگان مسافتی دو کیلومتری حاشیه خلیج را پیمودند.


١٩:٥٦ - جمعه ٣ تير ١٤٠١    /    شماره : ١٦١٠    /    تعداد نمایش : ١٧٥