چاپ        ارسال به دوست

حضور رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی در کنگره تفیسا/ دیدار ملایی با همتایان جهانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، بیست و هفتمین کنگره تفیسا که به علت شیوع ویروس کرونا به سال ۲۰۲۲ موکول شده بود از ۸ تا ۱۲ ژوئن(۱۸ تا ۲۲ خرداد) به میزبانی شهر پورتوروژ اسلوونی برگزار شد.

در این کنگر بیش از ۳۰۰ شرکت کننده از ۵۲ کشور جهان حضور داشتند که دکتر افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی، ایمان متقیان نژاد نایب رئیس فدراسیون و خانم دکتر روحی عضو سابق هیات رئیسه تفیسا به نمایندگای از ایران حضور داشتند. 

این کنگره در حالی با شعار «ورزش همگانی در جهان در حال تغییر» برگزار شد که مصادف با گرامیداشت سی اُمین سال تاسیس تفیسا بود.

برگزاری جلسات منطقه ای با نمایندگان قاره ها، بحث و تبادل نظر گروه ها و کمیته های تخصصی با محوریت ورزش همگانی، اهدا جوایز یادبود تفیسا، سخنرانی مقامات و مسئولان فدراسیون جهانی، انتخاب رئیس و هیات رئیسه جدید و بازدید میدانی و برگزاری مراسم اختتامیه از مهمترین محورهای کنگره بیست و هفتم بود که در طول چهار روز برگزار شد. 

دکتر افشین ملایی در این کنگره با تعدادی از روسای فدراسیون های کشورهای مختلف پیرامون نحوه توسعه و گسترش بیشتر ورزش همگانی بین مردم گفتگو و تبادل نظر کرد. همچنین وی برای انجام برنامه های مشترک در راستای توسعه ورزش همگانی با مقامات و مسئولان سایر کشورها رایزنی کرد.

در حاشیه برگزاری این کنگره و طی حکمی از سوی پرفسور «سریل کرانچیک»، دکتر افشین ملایی به عنوان عضو جامعه صلح و دوستی ایران - اسلوانی معرفی شد تا از دانش و تجربیات رئیس فدراسیون ایران در حوزه ورزش همگانی استفاده شود. 

بیست و هشتمین کنگره تفیسا سال آینده در دوسلدورف آلمان برگزار خواهد شد.


١٥:٣٢ - پنج شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٥٩٣    /    تعداد نمایش : ٧٣٠