افشین ملایی با رئیس کمیته ملی المپیک دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، دکتر افشین ملایی رئیس و محمدرضا فروحی دبیر فدراسیون ورزش های همگانی با حضور در کمیته ملی المپیک با سیدرضا صالحی امیری دیدار و گفتگو کردند. 

در این دیدار رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی گزارشی از اقدامات صورت گرفته این فدراسیون در دوران کرونا را ارائه و تاکید کرد که طرح ها و برنامه های جدیدی را هم برای اجرا در ماه های باقی مانده سال در نظر گرفته اند. 

ملایی در این دیدار دغدغه اصلی فدراسیون را کمک به رفع کم تحرکی بین مردم و افزایش فعالیت بدنی آنها عنوان کرد و گفت: در همین راستا برنامه های متنوعی را برای خانواده طراحی کردیم.

وی ادامه داد: دومین دوره لیگ تندرستی را با هدف افزایش میزان فعالیت بدنی اقشار مختلف در خانه یا محل کارشان در دستور کار داریم که از اوایل مهرماه با مشارکت تمام ارگان ها و دستگاه ها در سراسر کشور اجرا خواهد شد. 

در این دیدار سیدرضا صالحی امیری با تقدیر از اقدامات فدراسیون ورزشهای همگانی ابراز امیدواری کرد اجرای این طرح ها بتواند به تامین سلامت مردم کمک کند. 

رئیس کمیته ملی المپیک آمادگی کمیته برای ارائه هر گونه کمک به فدراسیون ورزشهای همگانی برای تامین سلامت مردم را اعلام کرد.