چاپ        ارسال به دوست

سبزواری عنوان کرد؛

همدان سکوی پرتاب بانوان مینی فوتبال کشور به جام جهانی بحرین

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، هادی سبزواری رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان همدان اظهار داشت: با هماهنگی صورت گرفته بین هیات ورزش‌های همگانی استان همدان و فدراسیون ورزش‌های همگانی کشور و حمایت مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، افتخار این میزبانی نصیب همدان شد.

وی بیان کرد: این رقابت‌ها برای نخستین بار و با حضور تیم‌های قهرمان استان‌های مختلف کشور به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.

سبزواری اضافه کرد: نخستین دوره مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان کشور ۲۶ تا ۳۱ شهریورماه جاری برگزار می‌شود و باعث افتخار است که مدیریت دستگاه ورزش و جوانان و ریاست هیات ورزش‌های همگانی استان همدان حمایت همه جانبه از این میزبانی دارند.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی استان همدان افزود: امروز تیم های شرکت کننده در این مسابقات در دانشگاه آزاد اسلامی همدان محل برگزاری بازی ها پذیرش می شوند و نشست های هماهنگی اعم از فنی و داوری نیز امشب برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: بهترین امکانات را در حد توان برای میزبانی شایسته از تیم های شرکت کننده، داوران و سایر عوامل اجرایی مهیا کرده ایم و فارغ از رقابت تیم ها، در تلاش هستیم تا روزهای خوش را برای آنها فراهم سازیم.

رئیس هیات ورزش های همگانی همدان یادآور شد: 20 داور مینی فوتبال بانوان وظیفه قضاوت در این دوره از مسابقات را برعهده دارند ضمن اینکه با موافقت فدراسیون، همدان با 2 تیم در این رویداد شرکت خواهد داشت.

وی مینی فوتبال را جزو یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخ ورزش کشور عنوان کرد و گفت: مسابقات مینی فوتبال جام ایرانیان در همدان در قالب چهار زمین چمن طبیعی برگزار می شود و تماشای این پیکارها برای بانوان آزاد است.


١٦:٣٥ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢١٦٢    /    تعداد نمایش : ٩٢