چاپ        ارسال به دوست

به همراه علی خلیلی صورت گرفت؛

دیدار معاون وزیر ورزش و جوانان با معاون سیاسی و امنیتی استانداری همدان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، دکتر سینا کلهر معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش وجوانان که برای حضور در افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال بانوان کشور به همدان سفر کرده ظهر امروز به همراه خلیلی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی با رضانیا معاون سیاسی و انتظامی استانداری همدان دیدار و پیرامون گسترش ورزش همگانی گفتگو کرد.

معاون وزیر ورزش در این نشست با تشکر از همراهی استاندار همدان در حوزه ورزش این استان گفت: ظرفیت قابل توجهی در ورزش و جوانان همدان وجود دارد و در همین راستا این استان باید به جایگاه اصلی خود حوزه ورزش بازگردد.

دکتر کلهر افزود: موظف هستیم علاوه بر ایجاد فضایی پرنشاط و سلامت محور، اصول و مبانی اخلاقی را با ورزش عجین کنیم.

وی گفت:  در حوزه ورزش همگانی هم بدنبال حال خوب و سلامت محوری هستیم و البته در بخش ورزش روستایی هم عدالت محوری و نشاط و توسعه زیرساخت های ورزشی را در اولویت قرار داده ایم.

وی در ادامه با اشاره به اینکه رشته مینی فوتبال یک ورزش عمومی و همگانی است، افزود: باید تلاش کنیم، ورزش و بطور کلی تحرک بدنی از محلات آغاز شود.

دکتر کلهر با تاکید بر اینکه هر محله باید یک تیم داشته باشد،گفت: فوتبال رشته محبوب جوانان است بنابراین، این کار از مینی فوتبال آغاز شده و طی برنامه‌ریزی ها تلاش می‌شود به سایر رشته‌ها نیز گسترش یابد.

معاون استاندار همدان نیز با تقدیر از تلاش های انجام شده در ورزش استان گفت: طی یکسال اخیر با تلاش و همدلی مدیریت ورزش استان کارهای خوبی در حوزه ورزش صورت گرفته است.


١٦:٢٩ - دوشنبه ٢٧ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢١٦١    /    تعداد نمایش : ٤٣١