چاپ        ارسال به دوست

علی خلیلی: شناخت کیومرث هاشمی ورزش همگانی را شکوفا می کند

علی خلیلی در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی با ابراز خرسندی از تصمیم رئیس جمهور مبنی بر معرفی کیومرث هاشمی به عنوان گزینه پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی گفت: این انتخاب نشان داد آقای رئیسی دغدغه ورزش را دارند و با معرفی کیومرث هاشمی به دنبال فراهم کردن شرایط مطلوب تر برای قشر عظیمی از جامعه است. 

وی کیومرث هاشمی را مدیری از جنس ورزش دانست و گفت: سوابق ایشان نشان می دهد شناخت بسیار کامل و ریزبینانه ای از شرایط ورزش کشور و همه فدراسیون ها دارند که همین امر می تواند یک امتیاز ویژه و متمایز برای ایشان باشد. 

رئیس فدراسیون ورزش های همگانی رای اعتماد مجلس به کیومرث هاشمی قبل از بازیهای آسیایی را اتفاقی مثبت برای ورزش کشور دانست و تاکید کرد: با به ثبات رسیدن وزارت ورزش، کاروان اعزامی با اطمینان و قوت قلب بالایی راهی هانگژو خواهد شد و همین امر می تواند به بهتر شدن شرایط و افزایش میزان مدال آوری ورزشکاران ایران کمک کند. 

علی خلیلی ورزش همگانی را یکی از دغدغه های اصلی گزینه پیشنهادی رئیس جمهور به مجلس عنوان کرد و ادامه داد: شناختی که کیومرث هاشمی از ورزش همگانی و مشکلات پیش روی آن دارد، کمک خواهد کرد تا با ارائه راهکارهای مناسب، تزریق بودجه و تعامل با سایر نهادها، دستگاه ها و وزارتخانه های دیگر ورزش همگانی به شکوفایی برسد. 

وی ادامه داد: ایجاد نشاط و شادی بین مردم که یکی از اهداف فدراسیون ورزش های همگانی است، قطعا مورد تاکید و حمایت کیومرث هاشمی نیز قرار خواهد گرفت و همین امر امیدواری ها برای رای اعتماد مجلس به ایشان را چند برابر می کند. 

علی خلیلی با تاکید بر این که نمایندگان مجلس هم دغدغه بهتر شدن شرایط ورزش همگانی در کشور را دارند گفت: از نمایندگان محترم انتظار می رود با رای اعتماد به آقای هاشمی این شرایط را برای ورزش همگانی فراهم کنند که بخشی از کمبودها و نقایص که در گذشته وجود داشته برطرف شده و مردم بیش از گذشته به ورزش همگانی و تامین سلامت خودشان گرایش پیدا کنند.


٢١:٥٣ - پنج شنبه ٢٣ شهريور ١٤٠٢    /    شماره : ٢١٥٨    /    تعداد نمایش : ١٠١