در برنامه زنده صبح و نشاط عنوان شد؛

   افشین ملایی: صداوسیما یار «اول» ورزش همگانی است


به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، افشین ملایی که صبح امروز جمعه 5 آذر در همایش پیاده روی به مناسبت هفته بسیج شرکت کرده بود با حضور در بخشی از برنامه زنده صبح و نشاط از زحمات و تلاش های صداوسیما برای ترویج و توسعه ورزش همگانی تقدیر کرد.

ملایی در این برنامه گفت: از مدیریت و زحمات کشان برنامه صبح و نشاط به خاطر تلاش هایی که برای نشان دادن ورزش همگانی دارند تشکر می کنم. ما در فوتبال می گوییم صداوسیما یار دوازدهم است اما در ورزشگاه همگانی صداوسیما یار اول است. 

وی ادامه داد: از مسئولان صداوسیما به خاطر حمایت هایی که از ورزش همگانی دارد تقدیر و تشکر می کنم. این تلویزیون هست که مردم را تشویق می کنند که ورزش کنند و سطح سلامت ملی کشور ارتقا پیدا می کند. 

ملایی ادامه داد: این همایش پیاده روی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد که وظیفه خودم می دانم یاد و خاطره همه شهدا را گرامی بداریم. 

رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی تاکید کرد: کشور ما همانطور که در خشکسالی دچار مشکل است در تحرک و ورزش هم دچار خشکسالی است. در کشور ما به اندازه یک دهم از برخی کشور ها مردم به صورت روزانه ورزش می کنند. امیدوارم همه بتوانیم بیش از پیش به ورزش همگانی توجه کنیم.