چاپ        ارسال به دوست

با حضور وزیر ورزش و مسئولان؛ «ایران» برای دومین هفته متوالی «پیاده‌روی» کرد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، طرح ملی «همایش پیاده روی خانوادگی ایرانیان» که مهمترین طرح این فدراسیون برای سال جاری است، دومین هفته خود را با برگزاری همایش های پیاده روی در استان های کشور پشت سر گذاشت. 

براساس برنامه ریزی صورت گرفته در دومین هفته هم هشت استان به عنوان برگزار کننده همایش های اصلی در نظر گرفته شده بودند که همایش تهران و اصفهان با حضور حمید سجادی وزیر ورزش(تهران) و افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی (اصفهان) برگزار شد و در پایان به قید قرعه جوایز ورزشی به شرکت کنندگان اهدا شد.  استان های کهکیلویه و بویراحمد، خراسان رضوی، قزوین، فارس و ... از جمله دیگر استانهای فعال هفته دوم بودند. 

افشین ملایی در همایش پیاده روی خانوادگی ایرانیان که به میزبانی اصفهان برگزار شد گفت: همه نهادها، سازمان ها و ارگان ها باید به کمک فدراسیون ورزش های همگانی و وزارت ورزش بیایند تا بتوانیم قدم های بزرگی در راه تامین سلامت مردم برداریم. 

وی تاکید کرد: رفع کم تحرکی بین مردم عزم ملی می خواهد و با یک فدراسیون نمی شود سلامت ۸۰ میلیون ایرانی را تامین کرد. امیدوارم این همایش بتواند همه وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای مرتبط را پای کار بیاورد تا مردم ایران گرایش بیشتری به ورزش پیدا کنند.


١٠:٠٧ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٥٢٥    /    تعداد نمایش : ١٤٥