چاپ        ارسال به دوست

آغاز اولین و بزرگترین رویداد مینی فوتبال آسیا به همت هیات ورزش همگانی سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، اولین و بزرگترین رویداد مینی فوتبال آسیا امروز پنجشنبه به همت هیات ورزشهای همگانی استان سیستان و بلوچستان با حضور کریم مقدم رئیس انجمن مینی فوتبال ایران آغاز شد. 

این رویداد از 10 آذر در 25 شهرستان استان در قالب 485 تیم و حضور 3 هزار و 880 ورزشکار برگزار خواهد شد. 

در مسابقات قهرمانی شهرستان زاهدان ۵۰ تیم از محلات ۵ منطقه ای شهرستان حضور دارند.

در افتتاحیه این رویداد مهم کشوری، لک زایی معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل ورزش و جوانان استان سیستان و بلوچستان، ، مشهدی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان، نارویی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان و جمعی دیگر از مسئولین نیز حضور داشتند.

رییس هیات ورزشهای همگانی سیستان و بلوچستان در این باره گفت؛ با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته، در مسابقات مینی فوتبال قهرمانی لیگ استان سیستان و بلوچستان، ابتدا تیم های محلات هر شهرستان با یکدیگر به رقابت می پردازند، سپس تیم های قهرمان ۲۶ شهرستان این استان در مسابقات قهرمانی استان شرکت می کند تا در پایان چهره قهرمان مینی فوتبال سیستان و بلوچستان برای حضور در مسابقات کشوری مشخص شود.

زهرا مشهدی تصریح کرد؛ از لحاظ گسترگی جغرافیایی برگزاری مسابقات و با در نظر گرفتن تعداد تیم های شرکت کننده از محلات شهرستان های استان، لیگ مینی فوتبال استان سیستان و بلوچستان بزرگترین لیگ مینی فوتبال ایران و آسیا محسوب می‌شود که تا کنون برگزار شده است.


٢٠:٣٧ - پنج شنبه ١١ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ١١٤٦    /    تعداد نمایش : ٥٠٤٥