چاپ        ارسال به دوست

مدیر تربیت بدنی نیروی هوایی ارتش سفیر انجمن آمادگی جسمانی شد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی فدراسیون همگانی صبح روز چهارشنبه با حضور در باشگاه عقاب با مدیر تربیت بدنی و مسئولان این باشگاه دیدار و از بخش های مختلف باشگاه عقاب بازدید کرد. 

در این دیدار طرفین در خصوص تعامل و همکاری بیشتر جهت اجرای برنامه‌های ارتقاء سطح آمادگی جسمانی کارکنان و خانواده‌ها و هچنین استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات تربیت بدنی نیروی هوایی بحث و تبادل نظر کردند.

فرخ کیا با بیان این که فدراسیون ورزشهای همگانی آمادگی همکاری همه جانبه با خانواده بزرگ نهاجا را دارد گفت: در کنار فدراسیون ورزشهای همگانی، انجمن آمادگی جسمانی هم آماده است تا با برنامه ها و طرح های سلامت محور به رفع کم تحرکی بین خانواده بزرگ نهاجا کمک کند. ضمن این که می توانیم دوره های آموزشی را نیز برای علاقمندان برگزار کنیم. 

برای تعامل بیشتر فدراسیون ورزشهای همگانی و نیروی هوایی ارتش، سرهنگ خلبان محمد بیاتانی مدیر تربیت بدنی باشگاه عقاب و مدیر تربیت بدنی نیروی هوایی ارتش به عنوان سفیر انجمن آمادگی جسمانی ایران انتخاب شد.

همچنین در این دیدار از سوی فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و باشگاه عقاب نهاجا با اهدا لوحی از فرخ کیا رئیس انجمن آمادگی جسمانی فدراسیون ورزشهای همگانی تقدیر شد. 

 


١٧:٤٨ - چهارشنبه ١٩ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ١١١٥    /    تعداد نمایش : ٢٤٦٨