چاپ        ارسال به دوست

فروحی: تامین سلامت ۸۰ میلیون ایرانی عزم و حمایت ملی می خواهد

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، محمدرضا فروحی که در مجمع عمومی هیات همگانی استان کرمانشاه حضور پیدا کرده بود با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این استان برای توسعه ورزش همگانی گفت: برای رسیدن به اهداف مان نیاز به عزم و حمایت ملی تمام بخش ها داریم. 

دبیر فدراسیون ورزشهای همگانی با بیان این که در دو سال اخیر تلاش زیادی از سوی این فدراسیون صورت گرفته تا ورزش همگانی قدمی رو به جلو بردارد خاطرنشان کرد: برای رسیدن به این مهم به تمام وزارتخانه ها، سازمان ها و ارگان های مرتبط با ورزش همگانی ارتباط گرفتیم و در بسیاری موارد تفاهم نامه همکاری امضا کردیم. 

محمدرضا فروحی تاکید کرد: قطعا توسعه ورزش همگانی به حمایت همه بخش ها نیاز دارد و مهمتر از آن ثبات مدیریت است که باید در همه وزارتخانه ها، ارگان ها و سازمان ها وجود داشته باشد تا بتوانیم با برنامه های بلند مدت به اهداف مان دست پیدا کنیم. 

وی ادامه داد: اگر می خواهیم قدمی برای سلامت مردم برداریم باید تمام نهادها و سازمان ها پای کار بیایند و حمایت کنند. این که انتظار داشته باشیم با یک فدراسیون، یک اداره کل و یا حتی یک وزارتخانه بتوان ورزش همگانی را توسعه داد منطقی نیست. 

فروحی تاکید کرد: تامین سلامت ۸۰ میلیون ایرانی نیازمند تعامل با تمامی سازمان ها و ادارات و نهادهاست و یک عزم ملی را می طلبد. از نظر حاکمیت هم باید توجه به ورزش همگانی یک اصل مهم و تاثیرگذار باشد. 


٠٩:٤٧ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٥٢٤    /    تعداد نمایش : ٦٦