تقدیر وزیر ورزش از افشین ملایی به خاطر افزایش مشارکت مردم در ورزش همگانی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، دکتر مسعود سلطانی فر که در طول دوران حضورش در وزارت ورزش حمایت های خوبی از ورزش همگانی داشت و همواره بر افزایش میزان فعالیت ها و مشارکت مردم در این حوزه تاکید داشت، از زحمات و برنامه های دکتر افشین ملایی در این بخش تقدیر کرد. 

دکتر سلطانی فر در نشست شورای ورزش همگانی با اهدا لوحی از افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی تقدیر و ابراز امیدواری کرد این موفقیت ها در ورزش همگانی ادامه یابد. 

در متن پیام مسعود سلطانی فر برای افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزشهای همگانی آمده است:

« اینک و در روزهای پایانی دولت تدبیر و امید، خداوند منان را شاکریم که در طی هشت سال گذشته با همکاری و مشارکت مجموعه دست اندرکاران ورزش در فدراسیون های ورزشی، نهادها و دستگاه های همکار ورزش،شاهد به ثمر رساندن تلاش ها و اقدامات و کسب دستاوردهای کم نظیر در ورزش در ابعاد همگانی، قهرمانی، بانوان، توسعه زیرساخت ها و روزآمدسازی قوانین و مقررات هستیم.

توسعه کمی و کیفی ورزش همگانی و ایجاد زمینه برای حضور گسترده مردم در فعالیت ها و برنامه های ورزشی با هدف ارتقا سلامت و مقابله با کم تحرکی و نهادینه سازی فرهنگ ورزش در میان اقشار مختلف شهری و روستایی از جمله اولویت های وزارت ورزش و جوانان در دولت های یازدهم و دوازدهم بود و بحمدالله توفیقات ارزشمندی همچون مشارکت 50 درصدی مردم در فعالیت های ورزشی را به دنبال داشت که این میزان مشارکت از سوی نهادهای مرجع و رسمی کشور نیز ثبت و اعلام گردید.

براین اساس وظیفه خود می دانم از تلاش ها و همکاری های ارزشمند و موثر جنابعالی به عنوان عضو شورای ورزش همگانی کشور با اهدا این لوح سپاس ، تقدیر و تشکر نموده و توفیق روز افزون شما در راه خدمت به مردم شریف و بزرگوار ایران اسلامی از درگاه خداوند منان مسئلت نمایم.»