اخلاق و فرهنگ اسلامی
 


دعایی از حضرت امیر المومنین علی(ع)

 آرشیو اخلاق و فرهنگ اسلامی
 

 گزارش تصویری
 
 آرشیو گزارش تصویری
 

 ارتباط با رئیس فدراسیون
 

 

 گفت و گو
 


سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

 آرشیو گفت و گو
 

 کمیته تحول
 


هفتمین جلسه بررسی ساز و کار اجرایی استفاده از فضای مجازی در راستای توسعه ورزش همگانی برگزار شد .

 آرشیو اخبار کمیته تحول
  
 
 

در نشست هم اندیشی مسئولان ورزشهای همگانی یزد و معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان تاکید شد:

لزوم همت تمامی مسئولان برای گسترش فرهنگ ورزش در یزد


نشست هم اندیشی مسئولان وزشهای همگانی استان یزد و معاون تربیت بدنی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در راستای برنامه تحول و آینده نگری فدراسیون ورزشهای همگانی کشور محل این اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، در این نشست که با حضور عباس دهقان، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد و همچنین امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدجسین سیدعربی، نایب رئیس هیئت استان و رئیس هیئت ورزشهای همگانی شهرستان یزد، مائده سعیدی، نایب رئیس بانوان این هیئت و حسن نقی زاده، رئیس کمیته تحول و آینده نگری هیئت ورزشهای همگانی استان برگزار شد، امیرعظیم صحت مند، در ابتدا ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های انحام شده در هیئت ورزشهای همگانی استان و بیان طرح های تحول و آینده نگری ورزش همگانی کشور ادامه داد: فدراسیون ورزشهای همگانی کشور در راستای اهداف طولانی مدت خود، 2 کتاب جامع را با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی و فرهنگی کشور تدوین نموده است که دارای طرح های جامع و بسیار خوبی است که با مدیریت راهبردی فدراسیون ورزشهای همگانی در سطح کشور در حال اجرا می باشد.
وی ادامه داد: در این راستا یکی از نهادهای تاثیرگذار در بین خانواده ها، نظام آموزشی است که فعالیت آموزش و پرورش می تواند جایگاه ورزش همگانی را بین خانواده ها به شدت ارتقا دهد و آن را ارزشمند کند.
صحت مند ادامه داد: بر همین اساس و در کمیته تحول استان آموزش و پرورش جایگاه ویژه ای دارد که امیدواریم با همراهی نظام آموزشی استان فرهنگ ورزش بین خانواده ها گسترش یابد.
⭕️ در ادامه این نشست، عباس دهقان، معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان یزد نیز در سخنانی با تقدیر از تلاشهای هیئت ورزشهای همگانی استان افزود: ورزش همگانی نیاز همه خانواده ها به ویژه کودکان است، که ورزش درست و اصولی در رشد سالم حسمی و روحی کودکان بسیار حائز اهمیت است.
وی ادامه داد: آموزش و پرورش استان این آمادگی را دارد تا در همه زمینه ها با ورزشهای همگانی همکاری داشته و همایشهایی بین کودکان برگزار کند.
⭕️ در پایان این نشست نشان ورزش همگانی به رسم یادبود از سوی هیئت ورزشهای همگانی استان به عباس دهقان اهدا شد.


خبر شماره 2


برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی و افتتاح طرح پارک گام در میبد

⭕️ همزمان با هفته تربیت بدنی طرح ملی «پارک گام» با حضور حسین فلاح فرماندار ,زارع بیدکی رییس اداره ورزش و جوانان میبد و دهقان مسئول ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد و ورزش دوستان میبدی در پارک بهاران رونمایی شد.
⭕️ محمد رضا زارع بیدکی هدف از اجرا طرح ملی پارک گام را گرایش بیشتر آحاد جامعه به ورزش پیاده روی بیان کرد و افزود: ورزش پیاده روی بسیار مفید و نشاط آور است و می تواند در سلامت و روان جامعه نیز نقش بسزایی داشته باشد.
وی ادامه داد: در طرح پارک گام شهروندان همچنین می توانند با نصب برنامه مخصوص این طرح در تلفن همراه خود از طریق اپلیکیشن بازار و نصب برنامه پارک گام میزان فعالیت ورزشی خود را رصد کرده و بر حسب میزان پیاده روی و فعالیت ورزشی خود جایزه دریافت کنند.
رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان میبد گفت: امیدواریم با اجرای این طرح در شهرستان میبد شاهد گسترش ورزش همگانی به خصوص ورزش کم هزینه و بسیار مفید پیاده روی باشیم.
⭕️ فرماندار میبد در این مراسم گفت: ورزش راهی کم هزینه برای تضمین سلامت و تندرستی شهروندان جامعه است.
حسین فلاح با تاکید بر اینکه باید به منظور حفظ سلامت و تندرستی خود برای ورزش وقت بگذاریم و به آن اهمیت دهیم،افزود: این موضوع باید بویژه توسط افرادی که از تحرک کم تری برخوردار هستند بیشتر مورد توجه قرار گیرد.
وی در پایان با اشاره به تشویق مردم به انجام ورزش در برنامه پارک گام با پیش بینی جوایز و ایجاد انگیزه بین شرکت کنندگان در برنامه های ورزشی،اظهار داشت: با اجرای چنین برنامه هایی تلاش داریم تا ضریب نفوذ ورزش همگانی در بین شهروندان جامعه را افزایش دهیم و پرداختن به ورزش به شکل مستمر را بین مردم نهادینه کنیم.


خبر شماره 3


برگزاری همایش کویرنوردی و پیاده روی در روستای محمدآباد زارچ

⭕️ همایش کویرنوردی و پیاده روی در روستای محمدآباد زارچ با مشارکت هیئت ورزشهای همگانی زارچ، اداره ورزش و جوانان زارچ در این منطقه برگزار شد.
⭕️ شرکت کنندگان در این همایش، علاوه بر کویرنوردی و پیاده روی به انجام ورزش فریزبی پرداختند.


خبر شماره4

برگزاری نشست هم اندیشی مسئولان کمیته فریزبی استان یزد

⭕️ نشست هم اندیشی مسئولان کمیته فریزبی هیئت ورزشهای همگانی استان یزد در تالار فرهنگیان یزد برگزار شد.
⭕️ در این نشست که با حضور امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، سیدحسین سیدعربی، نایب رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان، خوانین زاده، خزانه دار این هیئت و مسئولانی از کمیته فریزبی استان یزد برگزار شد، امیرعظیم صحت مند، رئیس هیئت ورزشهای همگانی استان در سخنانی با اشاره به فعالیت پربار کمیته فریزبی استان در مدت زمان کوتاه تشکیل آن تاکنون ادامه داد: ما شاهد شرکت فعال در همایشهای همگانی و فعالیت آموزشی و استعدادیابی اعضای کمیته در سطح استان بوده ایم، به گونه ای که فریزبی یکی از فعال ترین کمیته های هیئت ورزشهای همگانی است و باید قدر فعالیت های انجام شده را دانست.
وی ادامه داد: در این مدت چند اعزام هم در بخش آقایان و بانوان برای مسابقات کشوری داشته ایم، اولین دوره مسابقات تحت عنوان نام رمضان برگزار شده و چند ملی پوش نیز به اردوی تیم ملی دعوت شده اند، که امیدواریم با استفاده از تجربه های گذشته این فعالیت های بهتر و موثرتر باشد.
صحت مند در بخش دیگری از سخنانش با اشاره همدلی اعضای کمیته فریزبی استان، افزود: وقتی همه با همدلی یک هدف بزرگ را دنبال می کنند ما شاهد موفقیت نیز خواهیم بود که انشالا در فریزبی یزد نیز اینچنین خواهد بود.
⭕️ در ادامه این نشست نایب رئیس، دبیر، مسئول مسابقات، کمیته شهرستانها، کمیته داوری، استعدادیابی آقایان و بانوان و مسئول همگانی کمیته معرفی شدند تا با برنامه ریزی بهتر کارهای کمیته فریزبی استان انجام شود.
⭕️ همچنین طی حکمی نعمت اللهی به عنوان رئیس کمیته فریزبی شهرستان یزد معرفی شد.


انتهای پیام /

تاريخ  ارسال:دوشنبه 7 آبان 1397 - 10:20

کد:121177-1397


 اخبار مرتبط:
 

  نظر شما در رابطه با اين خبر
 نام شما:
 پست الکترونيک:
 شماره تماس:

 آی پی شما:

 

 دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط سایت فدراسیون در وب سایت منتشر خواهد شد.
 پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

  
آدرس: تهران ، بلوار فردوس شرقی ، خ وفا آذر شمالی ، بن بست پانیذ ، پلاک 2 ، طبقه اول

ساعات كار فدراسيون : شنبه الي چهارشنبه : 00: 8 لغايت 16:00      پنج شنبه : تعطیل


© کليه حقوق خبری و تصويری اين سايت متعلق به فدراسيون ورزشهای همگانی جمهوري اسلامي ايران می باشد. استفاده از مطالب با ذكر منبع آزاد است.