سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

مسابقات قهرمانی کشور دومینو برگزار شد

مسابقات قهرمانی کشور دومینو در دومین سال به میزبانی استان مازندران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، مسابقات قهرمانی کشور دومینو در دومین سال متوالی از تاریخ 14 لغایت ۱6 اسفندماه سال ۹7 توسط فدراسیون ورزش های همگانی  به میزبانی استان مازندران و در شهر قائم شهر برگزار شد.
در این دوره از مسابقات تعداد 12 تیم از 9 استان شرکت کردند که شامل استان های اصفهان ، البرز، تهران، زنجان، شیراز ،کرمان، مازندران، مرکزی و یزد بودند.
این رقابت‌ها در دو روز متوالی و همچنین در بخش تاپلینگ برگزار شد. در انتهای این مسابقات تیم‌های استان فارس - اصفهان - زنجان به ترتیب مقام اول تا سوم را کسب نمودند.
مراسم اختتامیه مسابقات روز پنج شنبه 16 اسفند ماه برگزار و پس از سخنرانی جناب آقای دکتر حسین طاووسی رييس انجمن مهارتهاي فردي ونمايشي فدراسیون ورزش های همگانی و سایر مسئولین در انتهای مراسم از تیم های برتر با اهدا حکم قهرمانی ، مدال و کاپ تجلیل به عمل آمد.
 
انتهای پیام /

  • 15:29
  • 1397/12/21
  • 1260

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید