سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

14 طرح ویژه ورزش همگانی در گلستان اجرا می شود

رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی گفت: ۱۴ طرح ویژه فدراسیون ورزش‌های همگانی به صورت پایلوت در استان گلستان اجرا خواهد شد.

 

 

 
 

 

 
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، علی مجدآرا بعدازظهر یکشنبه در حاشیه مجمع انتخاباتی هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان اظهار کرد: انتخابات هیئت ورزش‌های همگانی استان گلستان در جوی خوب برگزار و آقای نوروزی پور با تمامی آرا به عنوان رئیس این هیئت انتخاب شد.
وی افزود: اجماع خوبی بین فدراسیون، اداره کل ورزش و جوانان و هیئت ورزش‌های همگانی گلستان وجود دارد تا برای مردم استان در راستای نیازهای حرکتی برنامه ریزی خوبی داشته باشیم.
مجدآرا تصریح کرد: فدراسیون ورزش‌های همگانی برای سال آینده طرح‌های خوبی از طرح‌های تحول این فدراسیون را انتخاب کرده که ۱۴ طرح به صورت پایلوت در استان گلستان اجرا خواهد شد.
وی ادامه داد: این ۱۴ طرح با برنامه ریزی و اختصاص بودجه از فدراسیون ورزش‌های همگانی، استانداری و اداره کل ورزش و جوانان گلستان در این استان اجرا می‌شود.
رئیس فدراسیون ورزش‌های همگانی با بیان اینکه بیش از هفت هزار ساعت روی سند تحول این فدراسیون کار شده، گفت: دستورالعمل‌هایی در این خصوص وجود داشته که قابلیت اجرا در شهرستان‌ها را دارد و ۲۷ صدم مالیات بر ارزش افزوده کمک خوبی به این بخش خواهد کرد.
مجدآرا بیان کرد: فدراسیون ورزش‌های همگانی بیش از ۶۰ کمیته و انجمن دارد که متناظر آن در استان‌ها فعال هستند و برنامه ریزی خواهیم کرد تا در بخش کارآفرینی در باشگاه‌ها و آموزش موفق باشیم.
وی اضافه کرد: فدراسیون ورزش‌های همگانی در قسمت بانوان مقام نخست کشور را کسب کرده و برنامه ویژه‌ای برای سند تحول و ۱۴ طرح داریم تا مردم نیازهای حرکتی خود را با ورزش‌های همگانی برطرف کنند.
 
انتهای پیام /

  • 13:43
  • 1397/12/20
  • 1256

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید