سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
روتیتر خبر

حسین باستین در سمت خود در هیات ورزش های همگانی استان بوشهر ابقاء شد

لمجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزارشد که حسین باستین رییس پیشین این هیات در سمت خود ابقا شد.

 

 
 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی با حضور مدیر کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع برگزارشد که حسین باستین رییس پیشین این هیات در سمت خود ابقا شد.
مدیرکل ورزش و جوانان در این ایین اظهارداشت:استان از لحاظ تحرک شرایط خوبی ندارد این مهم به دلیل شرایط بد اب و هوایی در استان است که بیش از ۷ ماه گرم استان اما در۴ ماهه نیمه سال شرایط برای ورزش فراه است
وی اضافه کرد ،:در سال گذشته طرح نشاط اجتماعی در سطح استان برگزارشد که بیش از ۸۵۰ برنامه درقالب پیاده روی ها، کوه پیمایی،ودوچرخه سواری برگزارشد.

وی اضافه کرد: در تمامی روستاها و شهرهای استان در جمعیت بالای 500 نفر زمین مینی فوتبال برای توسعه ورزش همگانی وجود دارد.
بهروزیان فرد یادآورشد: آنچه برای جامعه مهم است بحث ورزش های همگانی است ، که اگر می خواهیم جامعه ای سالم و شاداب داشته باشیم راهی جز توسعه ورزش همگانی وجود ندارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: در زمینه توسعه ورزش همگانی سایر نهادها از جمله دانشگاه علوم پزشکی، آموزش و پرورش و شهرداری ها با فراهم نمودن امکانات لازم می توانند یاری رسان ورزش همگانی باشند.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی استان نیز به جایگاه خوب ورزش استان اشاره کرد و افزود: این استان در بعد ورزش های همگانی گام های مثبتی همسو با فدراسیون ورزش همگانی برداشته است.
علی مجد آرا افزود: فدراسیون ورزش های همگانی داری 60 کمیته است است که در بین فدراسیون ها در بعد آموزش ، وررزشکاران سازان یافته بانوان، و کار آفرینی در باشگاه های ورزشی جایگاه نخست را از آن خود کرد.
وی اضافه کرد: در کنگره بین المللی کمیته انجمن مادان که از سوی فدراسیون مصوب شد در جایگاه همگانی فدراسیون جهانی قرار گرفت.
مجدآرا یادآور شد: به اعتبارات دستگاه اجرایی در بخش ارزش افزوده اشاره کرد و گفت: از این اعتبارات 27 صدم درصد سهم ورزش همگانی است که مدیران کل ورزش و جوانان ها با حمایت استانداران سراسر کشور این بودجه را جذب کنند.
رئیس فدراسیون ورزش های همگانی بیان داشت جهت تحول سند سلامت در بعد ورزش های همگانی بیش از 90 طرح ازسوی فدراسیون مصوب و 14 طرح به هیات های استانی ابلاغ شد.
مجدرا در پایان گفت: هم اکنون بیش از 32 درصد جمعت ورزش کشور به ورزش همگانی می پردازند که تا پایان سال 1404 این آمار به 50 درصد خواهد رسید.
 
انتهای پیام /

  • 15:42
  • 1397/12/19
  • 3009

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید