سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری اولین مسابقه کشوری کلیستنیکس ویژه بانوان

اولین مسابقه کشوری کلیستنیکس ویژه بانوان در شاخه استقامت برگزار شد .

اولین مسابقه کشوری کلیستنیکس ویژه بانوان در شاخه استقامت روز جمعه 17 اسفند 1397 توسط کمیته کلیستنیکس (استریت ورک اوت) ایران برگزار شد.
این دوره از رقابتها که مصادف با میلاد با سعادت امام محمد باقر (ع) و همچنین 8 مارس روز جهانی زن بود در مرکز تخصصی بانوان مجموعه ورزشی انقلاب تهران (CNClub) و با حضور ورزشکاران حرفه ای از رشته های مختلف و نیز مسئولین و ناظران فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد.
در ابتدا، پذیرش شرکت کنندگان از ساعت 8:30 صبح آغاز و در ادامه با مرور قوانین و برگزاری جلسه توجیهی برای شرکت کنندگان ادامه یافت. سپس با انجام قرعه کشی و مشخص شدن نوبت هر کدام از ورزشکاران مسابقه آغاز شد .
اولین و سخت ترین آیتم مسابقه،  "حرکت چرخش شکم بر روی میله بارفیکس با دستهای کاملا صاف و کشیده در زمان آویزان شدن" بود که چالشی نفسگیر برای همه ورزشکاران، بخصوص آنهایی که از رشته های دیگر در این رقابت حضور یافته بودند به نظر می رسید و حتی باعث شد برخی از ورزشکاران از ادامه مسابقه انصراف دهند.
گفتنی است این دوره از مسابقات با حضور چند تن از سنگنوردان به نام و پر افتخار کشور و نیز ورزشکاران با سابقه ای از رشته های دو و میدانی، راگبی، آمادگی جسمانی، موی تای، فوتسال، ژیمناستیک و ...  همراه بود که موجب ارتقاء هرچه بیشتر سطح رقابتها شد .
در پایان  خانم ها شیما مرادیان از تهران به مقام قهرمانی، الناز رکابی نایب قهرمان و رها مهجوری راد و الهام مقصود زاده نیز مشترکاً در جایگاه سوم قرار گرفتند.
لازم به ذکر است نفرات برتر این دوره، علاوه بر مدال و حکم قهرمانی، جوایز نقدی و نیز اعتبار ارزی برای شرکت در دوره های رسمی آکادمی جهانی کلیستنیکس را نیز دریافت کردند.
 
انتهای پیام  /
 
 

  • 10:22
  • 1397/12/19
  • 1286

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید