سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

ارومیه میزبان مسابقات قهرمانی کشور والیبال کارمندان

مسابقات والیبال قهرمانی کشور کارمندان در ارومیه برگزار شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور کارمندان در ارومیه برگزار شد

به گزارش روابط عمومي فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از هيات ورزش هاي همگاني استان آذربايجان غربي، مسابقات كشوري كارمندان در بخش بانوان و آقايان به ميزباني اروميه برگزار شد .

در اين دوره از مسابقات تیم کرمان با شکست اصفهان قهرمان مسابقات کشوری والیبال (بانوان) کارکنان دستگاه های اجرایی شد. در فینال این مسابقات در ارومیه مورخ 29 بهمن ماه ، تیم کرمان 2 بر صفر اصفهان را برد و قهرمان شدو در دیدار رده بندی هم گلستان 2 بر صفر علوم پزشکی تهران را شکست داد و سوم شد.

 

اين دوره از مسابقات در بخش آقايان نيز برگزار شد كه چهار تیم آذربایجان‌ غربی و شرقی ، خوزستان و گیلان به نیمه نهایی والیبال (آقايان) کارکنان دولت سراسر کشور راه پیدا کردند كه مسابقه رده‌بندی بين تيم هاي خوزستان و گیلان و مسابقه فینال بين دو تيم آذربایجان غربی - آذربایجان شرقی برگزار شد كه در پايان اين دوره از مسابقات در 6 اسفند ، دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی قهرمان مسابقات کشوری والیبال کارکنان مردان دستگاه های اجرایی گرامیداشت فجر در ارومیه شد.

 آموزش و پرورش آذربایجان شرقی دوم شد و شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب خوزستان در رده سوم ایستاد. کاپ اخلاق به آموزش و پرورش گیلان رسید.

 

انتهای پیام/

  • 16:17
  • 1397/12/08
  • 500

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید