سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

افتتاح اولین باشگاه پیاده روی نوردیک در ایران

اولین باشگاه پیاده روی نوردیک در ایران افتتاح شد .

اولین باشگاه پیاده روی نوردیک در ایران در محل ورزشگاه شهید کشوری افتتاح گردید.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون ومراسم افتتاحیه، صبح روز پنج شنبه ۲ اسفند ماه ۱۳۹۷با حضور دکتر علی مجدآرا رییس  فدراسیون ورزش های همگانی ،انجمن پیاده روی فدراسیون  بابک سودمند ،شیرودی مدیر مجموعه ورزشی کشوری  ،رئیس کمیته پیاده روی نوردیک  فارسی مدان و اعضا فدراسیون ورزش های همگانی برگزار گردید.
در ابتدای برنامه و بعداز پخش سرود جمهوری اسلامی و تلاوت آیاتی از قرآن مجید ،دکتر مجدآرا در صحبت هایشان ابرازخشنودی خودرا از راه اندازی رشته پیاده روی نوردیک و اولین باشگاه ورزشی این رشته اعلام کردند.
در ادامه خانم دکتر شیرودی مدیر مجموعه ورزشی کشوری راه اندازی این رشته را در مجموعه ورزشی کشوری برای توسعه اهداف ورزش همگانی در آن مجموعه و امکان بهره مندی از یک رشته مفید بسیار مغتنم دانستند.سپس رئیس انجمن پیاده روی فدراسیون سودمند و فارسی مدان رئیس کمیته پیاده روی نوردیک سخنانی ایراد کردند.
 
در ادامه برنامه، اعضا کمیته پیاده روی نوردیک در خصوص برنامه های این کمیته در حوزه طرح‌ و توسعه و گردشگری و صلح صحبت هایی ایراد و فیلم آشنایی با رشته ورزشی نوردیک پخش گردید.بعد از پذیرایی از میهمانان در بخش دوم برنامه آشنایی عملی شرکت کنندگان با روش صحیح پیاده روی نوردیک و مسابقه این رشته در محل پیست دو و‌میدانی سالن سرپوشیده کشوری برگزار گردید.در این برنامه به رسم یادبود هدایایی تقدیم شرکت کنندگان در مسابقه گردید.
 
انتهای پیام /

  • 11:34
  • 1397/12/05
  • 907

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید