سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

بانوان ایروبیک استان تهران بر قله قهرمانی کشور ایستادند

مسابقات ایروبیک، استپ و ماراتن (آماتور- حرفه ای) کشور با حضور 180 ورزشکار از استانهای مختلف ایران در البرز برگزار و تیم استان تهران توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

مسابقات ایروبیک، استپ و ماراتن (آماتور- حرفه ای) کشور با حضور 180 ورزشکار از استانهای مختلف ایران در البرز برگزار و تیم استان تهران توانست به مقام قهرمانی دست یابد.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون ورزشهای همگانی، این مسابقات با حضور ۱۸۰ ورزشکار از ۱۴ استان (استان آذربایجان‌شرقی،آذربایجانغربی،اصفهان،تهران،قزوین،یزد،فارس،کرمانشاه،سمنان،زنجان،بوشهر،خراسان شمالی،خراسان رضوی و استان البرز) که ۱۲ تیم ایروبیک ،6 تیم استپ ،۶۵ نفر ماراتن آماتور و۱۱ نفر ماراتن حرفه ای به سرپرستی  معصومه افشار سرپرست فنی فاطمه گلشنی شیرازی، سرپرست اجرایی اودت هوسپیانس و به سرداوری هنگامه مهر کار و زهرا فرحزادی با مربیان ارشد شقایق توسلی، معصومه صائبی و فروغ صفاری برگزار شد که تیم استان تهران با سرپرستی الهام خالقی و زیر نظر هیات همگانی استان تهران در این مسابقات حضور یافت و با کسب رتبه های اول و دوم در مسابقات تیمی ماراتن آماتور،مقام دوم و سوم در مسابقات ماراتن حرفه ای و همچنین نایب قهرمانی مسابقات استپ در مجموع با کسب بالاترین امتیاز کل در مسابقات توانست به مقام قهرمانی کشور دست یابد.

 

انتهای پیام/

  • 16:34
  • 1397/12/01
  • 2131

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید