سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

افتتاح سامانه الکترونیکی فدراسیون ورزش های همگانی در رشت

سامانه الکترونیکی آموزش فدراسیون ورزش های همگانی در رشت رونمایی و افتتاح شد.

سامانه الکترونیکی آموزش فدراسیون ورزش های همگانی عصر پنجشنبه همزمان با اتمام گردهمایی نواب رئیس هیات های استان های سراسر کشور در رشت رونمایی و افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی ، این پورتال هم اینک در سه استان گیلان ، البرز و قزوین به صورت آزمایشی فعال است و از حدود دو ماه دیگر برای همه استان ها فعال می شود.

علی مجدآرا افزود: با راه اندازی این سامانه الکترونیکی، در ثبت نام در بخش های مختلف با مشکل مواجه نخواهیم شد و با توجه به اینکه با فقر اطلاعات روبرو هستیم، ماموریت اصلی این سامانه فرایند آموزش و یکی از سیستم های جمع آوری اطلاعات است.

مشاور انفورماتیک فدراسیون ورزش های همگانی نیز در خصوص راه انداری این سامانه گفت: یکی از اهداف مهم راه اندازی سامانه الکترونیکی آموزش این فدراسیون، دستیابی آسان به آمار و اطلاعات است.

امین خلج اظهار داشت: استانداردسازی و یکپارچگی در تجمیع داده های اختصاصی ، سرمایه انسانی در حوزه ورزش همگانی ، امکان سیاستگذاری نظام مند مناسب با ظرفیت های منحصر به فرد رشته های ورزشی و انجمن های این فدراسیون از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه است.
وی آمار توصیفی متناسب با سطوح تعریف شده ، تولید و نشر متمرکز گزارشات با استناد به عنوان تنها مرجع رسمی ثبت داده حوزه ورزش های همگانی، تسریع و تسهیل فرآیند ثبت نام و برگزاری دوره های آموزشی ، ارائه خدمات غیرحضوری به منظور کاهش میزان مراجعات حضوری به فدراسیون و هیات های استانی و حذف فرایند مستندات و پرونده های فیزیکی را از دیگر اهداف راه اندازی این سامانه ذکرکرد.
خلج ادامه داد: با وجود آنکه این سامانه هم اینک به طور آزمایشی در سه استان فعالیت خود را آغاز کرده، تاکنون بیش از 17 هزار نفر در آن ثبت نام کرده اند که به طور حتم این تعداد طی سال آینده و با فعال شدن تمامی استان ها، افزایش چشمگیری خواهد داشت.

گردهمایی یک روزه نواب رئیس بانوان هیات های ورزش های همگانی استان های مختلف کشور، کمیته های آموزش هیات های استانی و انجمن های ورزشی این فدراسیون روز پنجشنبه در رشت برگزار شد.


انتهای پیام /

  • 09:02
  • 1397/10/30
  • 347

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید