سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

بانوی المپیکی ایران: تنوع ورزش‌های همگانی ایجاد انگیزه و تشویق جامعه به سوی ورزش می شود

عضو تیم ملی قایقرانی ایران با اشاره به اهمیت ورزش در سلامتی مردم گفت: تنوع ورزشهای همگانی ایجاد انگیزه و تشویق جامعه به سوی ورزش می شود.

نازنین ملایی بانوی المپیکی استان گیلان در گفتگو با روابط عمومی هیات همگانی این استان درخصوص اهمیت ورزش بانوان گفت: نقش ورزش و فعالیت جسمانی درجسم و روح افراد بسیار حائز اهمیت است که این امر در مورد بانوان شرایط متفاوتی دارد.

این عضو تیم ملی قایقرانی ایران با اشاره به اهمیت ورزش برای بانوان خانه دار گفت: از آنجایی که آنها درصد بیشتری از جمعیت زنان را تشکیل می دهند و ساعات زیادی را در خانه سپری می کنند، ورزش می‌تواند در شادابی و سلامت این عزیزان بسیار موثرباشد.

وی درادامه گفت: درواقع بانوان ما با ورزش، این دو فاکتور مهم نشاط و سلامتی را هم درخود نهادینه کرده و هم انرژی خوب ومثبت ناشی از ورزش را به خانواده های خود نیز منتقل می‌کنند.

بانوی المپیکی گیلانی ضمن تاکید بر اهمیت ورزش برسلامت بانوان افزود: وقتی روز خود را با ورزش آغازمی‌کنیم این طراوت و نشاط تا شب در همه امور قابل لمس و محسوس است.  بانوان ما علاوه بر سلامتی خود نقش بسیار مهمی در حفظ سلامتی روح وجسم اعضای خانواده در چه درنقش مادر و یا همسر دارند بطوری که می توانند با تشویق و ایجاد انگیزه یک سبک زندگی سلامت محور را برای عزیزان خود تعریف کنند.

وی درخاتمه به نقش ورزشهای همگانی و تنوع رشته های ورزشی این مجموعه اشاره کرد که می تواند با ایجاد انگیزه و تشویق جامعه به ورزش و پویایی نتایج مطلوبی در ورزش دوستی و ورزشکاری شهروندان داشته باشد.

  • 10:47
  • 1400/04/19
  • 76

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید