سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

امیر آذریان خبر داد: طرح ملی ارتش آماده با قدرت در خراسان رضوی اجرا می‌شود

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق ارتش گفت: خراسان رضوی برنامه ریزی گسترده‌ای برای اجرای طرح ملی ارتش آماده دارد و این طرح با قدرت در خراسان رضوی اجرایی خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی، سرتیپ ستاد رضا آذریان در خصوص اجرای طرح ملی ارتش آماده که با همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی و ارتش در سطح کشور اجرا خواهد شد، اظهار کرد: طرح ملی ارتش آماده، ابتکار و برنامه خوبی را برای افزایش فعالیت‌های جسمانی و توجه به ورزش به دنبال دارد و در قالب این طرح می‌توان بالا بردن توان رزمی و آمادگی کارکنان پایور و وظیفه را دنبال کرد.

وی افزود: ارتش برای آمادگی جسمانی و روحیه کارکنان پایور و وظیفه اهمیت خاصی قائل است زیرا با تحقق این موضوع می‌تواند وظیفه اصلی خود را برای پاسداری از کشور به خوبی اجرا کند و نیرویی آماده و با توان رزمی بالا همواره در اختیار داشته باشد.    

سرتیپ آذریان ادامه داد: با اجرای طرح ارتش آماده به دنبال معرفی الگویی برای توسعه ورزش همگانی در بین تمامی اقشار هستیم، زیرا  نیرو‌های مسلح از گذشته نقش پررنگی در شکل گیری و فعالیت رشته‌های ورزشی مختلف داشتند و مجموعه‌ای مانند ارتش به عنوان مجموعه‌ای منسجم و با روحیه، ظرفیتی ارزشمند برای فدراسیون ورزش‌های همگانی و هیات‌های استانی است تا الگو‌های توسعه و افزایش فعالیت‌های جسمانی در بین کارکنان و خانواده‌های آنان اجرا کنند و در ادامه این طرح‌ها به عنوان الگو به قشر‌های دیگر معرفی شود.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال‌شرق ارتش خاطرنشان کرد: در استان خراسان رضوی طرح ملی ارتش آماده با قدرت اجرا خواهد شد و در راستای این طرح برنامه‌های مختلف ورزشی برای کارکنان پایور، وظیفه و خانواده‌های آنان در نظر گرفته شده است که به زودی در اختیار یگان‌های قرار خواهد گرفت.

سرتیپ آذریان تاکید کرد: خانواده بزرگ ارتش همواره در فعالیت‌های مردمی پیشگام بوده‌اند و در این طرح هم که با انعقاد تفاهم نامه بین فدراسیون ورزش‌های همگانی وسازمان تربیت بدنی ارتش آغاز شد، ارتش به دنبال معرفی نقش پررنگ ورزش در سلامتی و نشاط جامعه است که می‌تواند برای کارکنان پایور، وظیفه و خانواده‌ها مفید باشد.

  • 19:35
  • 1400/04/04
  • 109

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید