سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
روند آغاز شده مسیر توسعه ورزش همگانی است؛

زاهدی‌فر: برگزاری «لیگ» استعدادهای یوگا در کشور را شکوفا کرد

رئیس هیات ورزشهای همگانی بوشهر مهم ترین دستاورد برگزاری لیگ یوگا را کشف استعدادهای پنهان و بالقوه این رشته ورزشی و با قدمت در کشور عنوان کرد.

محمد حسین زاهدی فرد در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به برگزاری نخستین لیگ سراسری یوگا و تاثیر آن بر آینده  این رشته گفت: برنامه ریزی و برگزاری لیگ سراسری یوگا به همت فدراسیون ورزش های همگانی، برنامه ریزی سازمان آمادگی جسمانی و روش های تمرینی و توسط انجمن یوگا انجام پذیرفت که جای تقدیر و تشکر دارد.

این مدیر ورزشی ادامه داد: این رویداد که به عنوان یکی از طرحهای بهار تندرستی و با هدف ترغیب بیشتر مردم به ورزش در شرایط کرونا انجام پذیرفت منجر به شناسایی بسیار بیشتر ظرفیت های بالای این رشته پرمخاطب گردید که بسیار ارزنده خواهد بود.

داور مطرح و خوشنام فوتبال ایران توجه به تمامی رشته های زیر مجموعه فدراسیون ورزش همگانی و کشف استعدادهای پنهان و بالقوه آن ها را قابل تقدیر ارزیابی کرد و ادامه داد : روندِ آغاز شده می تواند مسیر توسعه هر چه بیشتر ورزش همگانی را در آینده رقم بزند و جمعیت بیشتری از جامعه هدف را تحت پوشش قرار دهد.

زاهدی فرد در ادامه افزود : از مساعدت و همکاری تمامی شرکت کنندگان اعم از هیات های محترم شهرستانی، کمیته های محترم استان و سایر شهرستانها، مربیان، داوران و ورزشکاران عزیزی که با همراهی خود بار دیگر جایگاه واقعی ورزش استان را یادآور شدند کمال امتنان و سپاسگزاری را دارم.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، در نخستین دوره لیگ سراسری یوگا که از اردیبهشت ماه سالجاری آغاز شد و هفته پایانی خرداد خاتمه یافت،  استان بوشهر با برنامه ریزی و راهبری مناسب محمدحسین زاهدی فر و مشارکت ۷۴۰ ورزشکار توانست مقام دوم را به خود اختصاص دهد.

  • 10:17
  • 1400/03/25
  • 186

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید