سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

بیرجندی: طرح ملی نشاط معنای ورزش‌های الکترونیک را تغییر داده است

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان خراسان جنوبی تاکید کرد: مشارکت کاربران ورزش های الکترونیک استان خراسان جنوبی به نسبت جمعیت سوم کشوری است. 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، بیرجندی رئیس هیئت ورزش های همگانی استان خراسان جنوبی طرح ملی نشاط را خلاقه خواند و بیان داشت: طرح ملی نشاط یکی از طرح های ابتکاری فدراسیون ورزش های همگانی است که به همت انجمن ورزش های الکترونیک سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی فدراسیون در حال برگزاری است. 

رئیس هیئت ورزش های همگانی استان خراسان جنوبی جمعیت کاربران بازی های الکترونیک را شگفت انگیز خواند و افزود: نظر به جمعیت قابل توجه کاربران ورزش های الکترونیک که حدود یک سوم جمعیت ایران هست، به موازات تبلیغاتی که درفضای مجازی می شود، باید تبلیغات محیطی را نیز در نظر گرفته شود که افرادی که از این فرصت مطلع نیستند به طرح ملی نشاط بپیوندند. 

وی افزود: سکون و عدم فعالیت بدنی برچسبی است که همواره به کاربران ورزشهای الکترونیک نسبت می دهند، اما در این طرح فعالیت بدنی مدونی در نظر گرفته شده است تا این ضعف برطرف گردد، از سوی دیگر مشوق های قابل توجهی از طرف فدراسیون و انجمن ورزشهای الکترونیک در نظر گرفته شده است که به پیشتازان مشارکت در طرح ملی بازی و نشاط اهدا خواهد شد. 

وی در خاتمه بیان داشت: کمیته متناظر ورزش های الکترونیک استان با قدرت هرچه تمام تر در این طرح مشارکت خواهد داشت و جمعیت قابل ملاحظه ای در روزهای آغازین مسابقات به طرح ملی نشاط پیوستند و این طرح در تمامی گیم نت های استان بیرجند پخش کردیم و در بین دانشجویان نیز این طرح را معرفی کردیم.

  • 15:23
  • 1400/01/05
  • 71

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید