سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

نشست مشترک دانشکده علوم ورزشی گیلان و هیئت ورزش های همگانی استان برگزار شد

نشست مشترک هیات ورزشهای همگانی گیلان و دانشکده تربیت بدنی و علوم وررزشی گیلان با حضور علیرضا زهری، رییس هیات ورزشهای همگانی استان و دکتر دمیرچی پ، رییس دانشکده علوم ورزشی در محل دانکشده برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، ارسلان دمیرچی، رییس دانشکده  تربیت بدنی وعلوم ورزشی گیلان در خصوص این همکاری اظهار داشت: دانشکده ما با اهداف هیات ورزشهای همگانی گیلان درخصوص ارتقا سلامت جامعه بسیار همسو و هم جهت است.

رئیس دانشکده علوم ورزشی اظهار داشت: جدا ازبحثهای آموزشی و کلاس های تئوری ، رویکرد دانشکده بیشتر بروی تاثیرات ورزش بر سلامت مردم است که باهمکاری هیات ورزشهای همگانی دراین راستا به نتایج بسیار مطلوبی خواهیم رسید.

وی افزود:  دانشکده ما بعنوان قطب تندرستی ، ورزش و سلامت کشور اعلام شده است ، افزود: با این همکاری ۲جانبه درواقع جامعه از درمان محوری بسوی سلامت محوری گام برداشته و هزینه های درمان نیز در خانواده ها بسیار کاهش می یابد.

علی رضا زهری با تاکید بر ماهیت متفاوت ورزش های همگانی از قهرمانی از یادآور شد:  هدف از ورزشهای همگانی ،قهرمانی نیست بلکه به کمک ورزشهای همگانی ایجاد  سلامتی  و نشاط در روح وجسم افراد جامعه است واین مهم با همکاری سازمان ها و نهاد های مختلفی که دراین حوزه فعال هستند، میسر می شود.

زهری با اشاره به ظرفیت های آموزشی هیئت ورزش های همگانی استان گیلان یادآور شد: هیئت ورزش های همگانی گیلان از ظرفیت های مناسبی برای ارائه خدمات آموزشی برخوردار است و در صورت توسعه همکاری بین دانشکده علوم ورزشی و هیئت می توان شاهد توسعه ورزش همگانی در سطح استان باشیم. 

زهری در خاتمه یادآور شد: شرایط کرونایی ثابت کرد نیاز به ورزش همگانی و فعالیت بدنی بیش از هر زمان دیگری است. 

 

انتهای پیام/

  • 10:16
  • 1399/08/20
  • 164

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید