سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

علیرضا زهری: گذار از نگاه رویداد محور به مخاطب محور در روند کاری فدراسیون مشهود است

علبرضا زهری رئیس هیئت ورزش های همگانی گیلان: گذار از رویداد محوری به مخاطب محوری در عملکرد فدراسیون مشهود است و سلامت محوری برند این روزهای فدراسیون است.

به گزارش روابط عممومی فدراسیون ورزش‌های همگانی؛ علیرضا زهری، رییس هیات استان گیلان در خصوص ‌ پویش سراسری آماده باش اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا و به نوعی حمله این ویروس٬ مردم سراسر دنیا را غالفگیر کرد و باعث سد قرنطینه خانگی به آن‌ها تحمیل شود.

وی افزود: باتوجه به توصیه های سازمان بهداشت جهانی٬ تنها راه ارزان و قابل دسترس برای پیشگیری از این ویروس٬ تحرک بدنی و بالا بردن دمای بدن است. درشرایط کنونی و باتوجه به کاهش فعالیت جسمانی افراد جامعه و تعطیلی مدارس و دانشگاها به مدت طولانی٬ به کمک طرح آماده باش و پتانسیل فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی٬ تلاش کردیم زمینه افزایش تحرک و فعالیت بدنی مردم را افزایش دهیم که به نظرم در این زمینه موفق بودیم.

زهری ضمن اشاره به تعطیلی ورزش قهرمانی با شیوع ویروس کرونا، گفت: این روزها فرصتی برای ورزش همگانی ایجاد شد تا با استفاده از پویش‌هایی مانند آماده باش به کمک ورزش، سلامت و نشاط اجتماعی را تا حد قابل توجهی  در جامعه  ارتقا بخشد. همچنین بستر مناسبی ایجاد شده تا خانواده‌ها درخانه و ازطریق فضای مجازی در قالب ویدئوهای آموزشی، اینفوگرافی‌ها و انیمیشین‌ها فعالیت جسمانی داشته باشند.

رییس هیات ورزش‌های همگانی گیلان اضافه کرد: رویکردها و طرح های جدید فدراسیون ورزش های همگانی نوآورانه و کاربردی است و کاملا گذار از رویداد محوری به مخاطب محوری با محوریت بازاریابی اجتماعی در آن مشهود است و خوشبختانه سلامت محوری به برند این روزهای فدراسیون تبدیل شده است.

  • 12:18
  • 1399/06/25
  • 90

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید