سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

علیرضا زهری: گذار از نگاه رویداد محور به مخاطب محور در روند کاری فدراسیون مشهود است

علبرضا زهری رئیس هیئت ورزش های همگانی گیلان: گذار از رویداد محوری به مخاطب محوری در عملکرد فدراسیون مشهود است و سلامت محوری برند این روزهای فدراسیون است.

به گزارش روابط عممومی فدراسیون ورزش‌های همگانی؛ علیرضا زهری، رییس هیات استان گیلان در خصوص ‌ پویش سراسری آماده باش اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا و به نوعی حمله این ویروس٬ مردم سراسر دنیا را غالفگیر کرد و باعث سد قرنطینه خانگی به آن‌ها تحمیل شود.

وی افزود: باتوجه به توصیه های سازمان بهداشت جهانی٬ تنها راه ارزان و قابل دسترس برای پیشگیری از این ویروس٬ تحرک بدنی و بالا بردن دمای بدن است. درشرایط کنونی و باتوجه به کاهش فعالیت جسمانی افراد جامعه و تعطیلی مدارس و دانشگاها به مدت طولانی٬ به کمک طرح آماده باش و پتانسیل فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی٬ تلاش کردیم زمینه افزایش تحرک و فعالیت بدنی مردم را افزایش دهیم که به نظرم در این زمینه موفق بودیم.

زهری ضمن اشاره به تعطیلی ورزش قهرمانی با شیوع ویروس کرونا، گفت: این روزها فرصتی برای ورزش همگانی ایجاد شد تا با استفاده از پویش‌هایی مانند آماده باش به کمک ورزش، سلامت و نشاط اجتماعی را تا حد قابل توجهی  در جامعه  ارتقا بخشد. همچنین بستر مناسبی ایجاد شده تا خانواده‌ها درخانه و ازطریق فضای مجازی در قالب ویدئوهای آموزشی، اینفوگرافی‌ها و انیمیشین‌ها فعالیت جسمانی داشته باشند.

رییس هیات ورزش‌های همگانی گیلان اضافه کرد: رویکردها و طرح های جدید فدراسیون ورزش های همگانی نوآورانه و کاربردی است و کاملا گذار از رویداد محوری به مخاطب محوری با محوریت بازاریابی اجتماعی در آن مشهود است و خوشبختانه سلامت محوری به برند این روزهای فدراسیون تبدیل شده است.

  • 12:18
  • 1399/06/25
  • 212

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید