سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
 • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
 • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
 • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
 • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
 • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برترینهای پویش آماده باش در دهه نخست شهریور

برترین های پویش سراسری آماده باش در دهه نخست شهریور اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، برترین های پویش سراسری آماده باش در دهه نخست اعلام شد. گفتنی است این ارزیابی در بازه زمانی 4 الی 10 شهریور ماه، توسط نرم افزار هوشمند و بدون مداخله عامل انسانی صورت پذیرفته است.

نتایج بررسی عملکرد پویش سراسری آماده باش در دهه نخست شهریور به شرح زیر است:‌

رشد میزان عکس العمل مخاطب:‌

یکی از اهداف پویش سراسری آماده باش، آگاهی بخشی شهروندان درباره فواید فعالیت بدنی منظم بود، بدین منظور پس از ورود به دهه چهارم فعالیت این پویش میزان عکس العمل مخاطبان به محتوای تولید شده درباره ورزش همگانی افزایش یافته و در پایان می توان انتظار داشت که مخاطبان پویش سراسری آماده باش با فواید فعالیت بدنی منظم آشنا شده اند، در این بین هیئت ورزش های همگانی استان تهران با ایجاد برانگیختگی تا 24 برابر رتبه نخست را بین هیئت های استانی کسب نموده است. در ادامه هیئت ورزش های همگانی فارس با 22 برابر، هیئت ورزش های همگانی اصفهان تا 10 برابر، هیئت ورزش های همگانی خراسان شمالی تا 6برابر و هئیت ورزشهای همگانی لرستان تا 6 برابر بیشتر نسبت به سایر هئیت های استانی موفق به جلب توجه مخاطبان خود شده اند.

تعداد جذب مخاطب:‌

هیئت ورزش های همگانی استان فارس با 10 برابر بیشتر نسب به البرز، استان البرز تا 6 برابر بیشتر نسبت به استان تهران، هیئت ورزش های همگانی همدان تا 4 برابر بیشتر نسبت به سمنان، هیئت ورزش های همگانی تهران تا 3 برابر بیشتر نسبت به لرستان و هیئت ورزشهای همگانی مازندران تا 2.5 برابر بیشتر نسبت به یزد موفق به جذب مخاطب در دهه نخست شهریور شده اند.

 

عملکرد محتوایی:‌

محتوا پادشاه است، تولیدات محتوا محوری که توانسته اند به میزان هر پست اینستاگرامی 10 مخاطب را به صفحه رسمی هیئت استان خود بیفزایند به ترتیب عبارتند از:‌ هیئت ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد 6.9  نسبت به سمنان، هئیت ورزش های همگانی استان تهران تا 3.7 برابر نسبت به شهر تهران، هیئت ورزش های همگانی هرمزگان 2.4 برابر نسبت به اصفهان، هئیت ورزش های همگانی 1.9 و هیئت ورزش های همگانی خراسان جنوبی تا 1.4 بیشتر نسبت به لرستان.

رکوردهای فضای مجازی:‌

 • بالاترین میزان تولید محتوا در حدفاصل چهارم الی دهم شهریور هیئت ورزش های همگانی استان خوزستان
 • بالاترین میزان جذب مخاطب در یک روز:‌استان کهگیلویه و بویر احمد
 • بالاترین میزان تائید مخاطب در یک روز:‌ کمیته کلیستنیکس فدراسیون ورزش های همگانی
 • بالاترین میزان عکس العمل مخاطب در یک روز:‌ هیئت ورزش های همگانی استان کهگیلویه و بویراحمد

بیشترین میزان طرفداری مخاطبان:

تحلیل کامنت و نظرهای ثبت شده در ذیل پست های اینستاگرامی موضوع پایان نامه های بسیاری بوده است و در این ارزیابی تعداد 10 لایک به ازای هر نظر ثبت شده در ذیل پست ها مبنای ارزیابی بوده است: هیئت ورزش های همگانی استان مرکزی 5.3 برابر بیشتر نسبت به فارس، هیئت ورزش های همگانی اصفهان 5 برابر بیشتر نسبت به مازندران، هئیت ورزش های همگانی فارس 3.4 برابر بیشتر نسبت به همدان، هیئت ورزش های همگانی همدان 3 برابر بیشتر نسبت به بوشهر، هیئت ورزش های همگانی بوشهر 2.9 برابر بیشتر نسبت به گیلان

مشارکت مخاطبان:

تمامی محتوای تولید شده در پویش ملی آماده باش به منظور افزایش مشارکت مخاطبان در فعالیت بدنی طراحی شده است،  از این حیث هیئت ورزش های همگانی استان تهران با 53.9 برابر بیشتر نسبت به مازندران، هئیت ورزش های همگانی استان فارس با 11.4 برابر بیشتر نسبت به اصفهان، هئیت ورزش های همگانی استان مرکزی 10.6 برابر بیشتر نسبت به لرستان، هئیت ورزش های همگانی مازندران تا 7.2 برابر بیشتر نسبت به سمنان، هیئت ورزش های همگانی استان بوشهر 6.7 بیشتر نسبت به کرمانشاه بیش از سایر استان ها موفق به درگیر سازی مخاطبان با محتوای تولیدی شده اند.

علاقمندان می توانند جهت دریافت اطلاعات بیشتر به فایل پی دی اف مراجعه نمایند

 

 

 

 

انتهای پیام/

 

 • 14:45
 • 1399/06/11
 • 158

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید