سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

دیدار اعضای هیئت رئیسه انجمن داژبال با رئیس فدراسیون

نشست مشترک اعضای هیئت رئیسه داژبال با مسئولین فدراسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ صبح دیروز، نشست مشترک اعضای هیئت رئیسه انجمن داژبال با مسئولین فدراسیون در محل فدراسیون ورزش های همگانی برگزار و طرفین در خصوص توسعه ورزش داژبال و نقش انجمن ها در پویش آماده باشد گفتگو و تبادل نظر شد.

افشین ملایی ضمن اشاره به نقش کلیدی انجمن های ورزشی فدراسیون در توسعه فعالیت بدنی، اظهار داشت: انجمن داژبال فدراسیون با توجه به توانمندی کادر مدیریتی انجمن و حمایت فدراسیون می تواند جامعه مخاطبان گسترده تری داشته باشد.  

رئیس فدراسیون ضمن تاکید بر ضرورت ساماندهی بانک اطلاعاتی مربیان و ورزشکاران داژبال اظهار داشت :  گسترش رشته های تحت پوشش ورزش های همگانی در بین آحاد مردم هدف و سیاست اصلی مسئولین فدراسیون است و به موازات افزایش جمعیت مخاطبان ورزش داژبال، ضرورت ساماندهی بانک اطلاعاتی فعالان این رشته در اولویت انجمن باشد.

وی در خاتمه بیان داشت: فعالیت های انجمن داژبال در دوران قرنطینه و همچنین موج دوم کرونا موید توانمندی این انجمن در بسیج و آموزش همگانی است، همچنین توسعه بیش از پیش ورزش داژبال در کشور و ثبت تعداد جمعیت آماری داژبال در سطح استان ها می بایست در صدر برنامه های انجمن قرار گیرد و قطعا مدیریت این فدراسیون تمام حمایت خود را در خصوص فدراسیون شدن این ورزش انجام خواهد داد.

 شرمین جباریان، رئیس انجمن داژبال، ضمن اشاره به حضور موثر انجمن در محیط بین الملل بیان داشت:‌ تا کنون موفق به کسب چهار کرسی بین المللی در کنفدراسیون غرب آسیا و اقیانوسیه و کنفدراسیون آسیایی داژبال شده ایم و با همت اعضای انجمن ورزش داژبال بعنوان یک ورزش بانشاط با ماهیت همگانی و رویکرد قهرمانی توانسته در طی چند سال گذشته ، بسرعت در بین سنین مختلف بسط و گسترش یابد و خوشبختانه هم اکنون مسابقات این ورزش در المپیادهای دانشجویان، دانش آموزان، محلات شهرداری، بانک ها، کارخانجات، شرکت ها، نیروی انتظامی، ارتش... بطور مرتب برگزار می گردد.

وی در خاتمه بیان داشت : تمام تلاش انجمن داژبال ، توسعه این ورزش ایرانی و ایجاد سلامت جسمی و روحی در بین آحاد مردم و خانواده هاست و مسئولین کمیته های داژبال در سطح کشور با تمام قدرت در تلاش هستند تا این رشته را به بهترین نحو در سطح کشور گسترش دهند.

گفتنی است در این نشست شجیع سرپرست نایب رئیسی فدراسیون، آذین ساکی سرپرست نایب رئیسی بانوان فدراسیون، محسن باقریان سرپرست دبیر کلی ، نوید آرازشی سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی، شرمین جباریان رئیس انجمن داژبال، رضا خوش سرور نائب رئیس انجمن و آقایان رضا رمضانی ، مصطفی کتابی، سعید بابایی، فریدون زاهدی، پروانه شقایق، رضا صلبوخی از مدیران انجمن داژبال به صورت آنلاین در جلسه حضور داشتند.

 

انتهای پیام/

  • 17:40
  • 1399/05/27
  • 123

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید