سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری جشنواره ورزش دانش آموزی در منطقه محروم ریحان آباد ارومیه

بمناسبت دهه مبارک فجر، جشنواره فرهنگی ورزشی دانش آموزی در قالب طرح ملّی از فجر تا نوروز به همّت گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان و با همکاری هیأت های ورزش همگانی و روستایی و بازیهای بومی و محلّی در بین بیش از 500 دانش آموز دختر و پسر منطقه محروم ریحان آباد ارومیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدارسیون ورزش های همگانی ، همزمان با پنجمین روز دهه مبارک فجر جشنواره فرهنگی ورزشی دانش آموزی در قالب طرح ملّی از فجر تا نوروز به همّت گروه توسعه ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان و با همکاری هیأت های ورزش همگانی و روستایی و بازیهای بومی و محلّی در بین بیش از 500 دانش آموز دختر و پسر منطقه محروم ریحان آباد ارومیه برگزار شد.

در این جشنواره مهیج و پرشور و نشاط که صبح و ظهر روز چهارشنبه 16 بهمن ماه در محل سالن مجموعه ورزشی خیّر ورزش یار شمس مولوی برگزار شد دانش آموزان دختر و پسر در دو نوبت صبح و ظهر در رشته های ورزش همگانی ( فوتبال حبابی، فریزبی، هولا هوپ) و بازی های بومی و محلّی دوز دوز، هفت سنگ، چوب بازی و چوب کشی در فضایی با نشاط به رقابت پرداختند و در نهایت با حضور پورایراندوست سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان جوایز و هدایایی به قید قرعه به بیش از 200 دانش آموز اهداء شد.

پورایراندوست در این مراسم طی سخنانی با تقدیر و تشکر از مجموعه حوزه ورزش بانوان و هیأت های همگانی و بومی محلی و بخصوص مدیران مدارس منطقه ریحان آباد در برگزاری این جشنواره گفت: امیدواریم با برنامه ریزی های منظم بتوانیم در راستای توسعه شور و نشاط و سلامت روحی و جسمی دانش آموزان مناطق کم برخوردار و حاشیه شهر گام های بزرگی برداریم.

 

انتهای پیام/

  • 11:02
  • 1398/11/23
  • 95

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید