سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در لاهیجان

در همایش پیاده روی لاهیجان ورزش "چوگو" مورد تاکید قرار گرفت

 

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ بمناسبت دهه مبارکه فجر همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی روز جمعه 18 بهمن ماه در لاهیجان برگزار شد.

این همایش با حضور مهندس میر غضنفری فرماندار، سید جلال عرفانیان، نائب رییس انجمن چوگو، کامبخش امینی، عضو شورای استان گیلان و عضوشورای عالی استان ها، دکترحجی زاده مشاورحقوقی شورای عالی استان ها و دیگر مسئولین شهر برگزار شد.

گفتنی است در این پیاده روی بزرگ خانوادگی که به مناسبت ایام الله دهه فجر تحت عنوان پیاده روی خانوادگی امام زاده تا امام زاده به همراه مسابقات مختلف ورزشی دیگر از بقعه آقا سید اسماعیل روستای سخته کوه تا بقعه سیدعلی کیا روستای لیالمان در لاهیجان برگزار شد، جمعیت کثیری از خانواده ها شرکت نموده و جمعه ای مفرح به همراه انواع مسابقات ورزشی و روستایی متنوع با جوایز ارزنده ای را برای خانواده هارقم زد.

دکتر سیدجلال عرفانیان، رییس کمیته فرهنگی انجمن چوگوی فدراسیون ورزشهای همگانی دراین همایش همگانی بزرگ گفت: یکی از نیازهای اساسی کشور که باعث ایجاد روحیه همدلی و همگرایی به همراه ایجاد سلامت جسمی و روحی هرچه بیشتر در بین خانواده های ایرانی می شود توسعه چنین همایش های فرهنگی ورزشی می باشد.

عرفانیان ضمن تشکر از اسپانسرها و دست اندرکارهای برگزاری این همایش بزرگ خانوادگی فرهنگی ورزشی ادامه داد: همه مسئولین کشور باید جهت ترویج ورزش های همگانی به کمک دست اندرکاران ورزش همگانی در کشور بیایند چرا که اگر قرار باشد ورزش همگانی، به معنای واقعی کلمه همگانی شود باید همه مسئولین کشور به یاری دست اندرکاران این همایش های ورزشی بزرگ خانوادگی بشتابند.

 حجه الاسلام سیدجلال عرفانیان افزود: در میان ورزشهای همگانی ورزش باستانی، مفرح و اصیل چوگو بسیار مورد توجه است.

این انجمن بزرگ با ریاست دکتر رجب پور در چند سال اخیر سهم بسیار بالایی در همگانی تر شدن این بازی و ورزش بزرگ داشته است.

دکتر عرفانیان از اسپانسرها و دست اندرکاران همایش خانوادگی خواست تا چوگو را در لاهیجان همگانی کنند و منفعت های این کار مهم را با چشم خود ببینند. مهندس کامبخش و برخی دیگر از برگزار کنندگان همایش خانوادگی قول مساعد در این باره دادند.

 

انتهای پیام/

  • 10:57
  • 1398/11/20
  • 376

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید