سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

بانوان هما بر قله قهرمانی شنا ایستادند

مسابقات شنای کارکنان دولت با حضور شناگران سازمان ها و ادارات دولتی و نظارت هیات ورزش های همگانی استان تهران صبح روز یکشنبه13 بهمن ماه در استخر مجموعه ورزشی بانک مرکزی برگزار و تیم هما قهرمان شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از پایگاه خبری هیئت ورزش های همگانی استان تهران، این مسابقه با حضور مریم محمدیان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران و بانوان شناگر از هما، دانشگاه علوم پزشکی تهران، وزارت بهداشت، سازمان بنادر کشتیرانی، بانک مرکزی، وزارت راه، سازمان توسعه صادرات و وزارت دارایی به سرداوری نادیا دریس پور و تیم 11 نفره داوری در 7 رده سنی و در دو بخش قورباغه و کرال سینه از ساعت 9صبح آغاز و شناگران  به مدت 2 ساعت با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در انتهای مسابقه با جمع بندی امتیازهای فردی هر شناگر در رده سنی های مختلف تیم هما با 209 امتیاز مقام قهرمانی مسابقات را به دست آورد. دانشگاه علوم پزشکی تهران با 179 امتیاز دوم و وزارت بهداشت با 105 امتیاز در مقام سوم مسابقات ایستادند.

مسابقات کارکنان دولت هر ساله به همت هیات ورزشهای همگانی استان تهران و با حضور بیش از هزار نفر از کارمندان  خانم و آقا سازمانها  و ادارات دولتی برگزار می شود.

انتهای پیام/

  • 13:52
  • 1398/11/14
  • 68

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید