سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

نخستین مسابقه عملیاتی ورزش آتشنشانان و امدادگران در خرم آباد برگزار شد

کمیته آتشنشانان و امدادگران لرستان با همکاری هیات همگانی استان به مناسبت دهه فجر نخستین دوره مسابقات عملیاتی ورزش آتشنشانان و امدادگران را برگزار کرد.

  به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، کمیته آتشنشانان و امدادگران هیات همگانی استان لرستان نخستین دوره مسابقات عملیاتی ورزش آتشنشانان و امدادگران را با حضور رحمان حیدری رئیس هیات ورزش همگانی استان لرستان، حمید علیرضایی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد، غلامرضا ملکی نژاد رئیس کمیته آتشنشانان و امدادگران استان، علی بابایی ریس کمیته آتشنشانان و امدادگران خرم آباد به مناسبت دهه فجر 12بهمن سالجاری در مکان پایگاه قهرمانی خرم آباد برگزار نمود.

غلامرضا ملکی نژاد گفت: این دور از مسابقات که با حضور 8 تیم از ایستگاه های عملیاتی برگزار شد در آیتم های چندگانه به رقابت پرداختند.

رئیس کمیته آتشنشانان و امدادگران استان لرستان افزود: تیم ایستگاه شماره ۶،ایستگاه امداد و ایستگاه شماره ۵ به ترتیب حائز رتبه اول تا سوم شدند.

وی تصریح کرد: در رده بندی انفرادی نیز احمد دالوند، آرمان بیرانوند، آرمان حسنوند با کسب بهترین زمان در رتبه اول تا سوم قرار گرفتند.

 

انتهای پیام/

  • 11:06
  • 1398/11/14
  • 184

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید