سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری سمینار دانش افزایی تمدید مدرک مربیگری درجه 3 در تهران

به همت هیئت ورزش های همگانی استان تهران سمینار دانش افزایی تمدید مدرک مربیگری درجه 3 در مجتمع یزدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، هیات ورزشهای همگانی استان تهران سمینار دانش افزایی تمدید مدرک مربیگری درجه 3 را به مدت 3 روز  با 137 شرکت کننده در مجتمع یزدان برگزار کرد.

 این سمینار 75 امتیازی در راستای تمدید کارت مربیگری درجه 3 همه رشته های ورزش همگانی بود که به مدت 3 روز با حضور مریم محمدیان دبیر هیات ورزشهای همگانی استان تهران، زهیر احمدی مسئول آموزش، مریم حقی بازرسی هیات استان همراه با 137 مربی رشته های مختلف همگانی  از ساعت  8 الی 16 در مجتمع یزدان برگزار شد.

در روز نخست کارگاه استاد بینش، یوسفی، پشنگ و طاهری مباحث اصول مبانی مدیریت در ورزش همگانی، آشنایی با ساختار و تشکیلات ورزش همگانی، حقوق ورزشی، روانشناسی ورزشی، کارگاه آناتومی و فیزیولوژی، کارگاه تغذیه و کارگاه طراحی تمرین را تدریس نمودند.

 همچنین روز دوم نیز مباحث راه کارهای پیشرفت ورزش همگانی در کشور، کارآفرینی در ورزش همگانی اخلاق در ورزش، کارگاه حرکات اصلاحی، کارگاه بازاریابی ورزشی و کارگاه استعدادیابی ورزشی را استاد دهقان، درشکی، نباتی و بینش آموزش دادند.

در روز سوم و آخر سمینار استاد صداقت دروس کمک های اولیه، رفتار حرکتی، ورزش خانواده، نقش مربی و ایمنی در ورزش را تدریس کرد.

مربیان با حضور در این سمینار توانستند با کسب 75 امتیاز مدرک مربیگری درجه 3 خود را برای سه سال آینده تمدید نمایند.

 

انتهای پیام/

  • 11:21
  • 1398/11/13
  • 208

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید