سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

تصویب آیین نامه تاسیس باشگاه های بازی و ورزش کودکان کشور

آیین نامه تاسیس باشگاه های بازی و ورزش کودکان کشور در کمیسیون ماده 5 امور باشگاههای وزارت ورزش و جوانان تصویب شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ پس از ماه ها تلاش و برگزاری جلسات متعدد تخصصی با کارشناسان مربوط و حضور در کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان، و بحث و تبادل نظر با مسئولین ذیربط، سرانجام در تاریخ اول بهمن ماه جاری (1398) آئین نامه تاسیس باشگاههای بازی و ورزش کودکان مورد تایید قرار گرفته و تصویب گردید. طبق مفاد آئین نامه مصوب، باشگاههای مذکور پس از اخذ مجوز و تاسیس، در زمینه بازی، ورزش و فعالیت بدنی کودکان 2 تا 12 سال، تحت مربیگری و هدایت مربیان رسمی و صاحب مدرک معتبر بازی و ورزش کودکان از فدراسیون ورزشهای همگانی، به فعالیت خواهند پرداخت.

صالح رفیعی؛ رییس کمیته توسعه ورزش و فعالیت بدنی کودکان فدراسیون ورزش های همگانی ضمن تقدیر و تشکر از کسانی که این کمیته را در تدوین و تصویب این آئین نامه همراهی کردند، تأکید کرد کمیته توسعه ورزش و فعالیت بدنی کودکان مصمم هست با برگزاری دوره های تخصصی متعدد، نسبت به ارتقاء سطح علمی و تخصصی مربیان تحت پوشش خود اقدام نموده و با تزریق نشاط و شادابی، گام مهمی در جهت ارتقاء سطح کیفی سلامت و زندگی کودکان عزیز و جامعه شریف ایرانی بر دارد.

انتهای پیام/

  • 15:54
  • 1398/11/02
  • 556

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید