سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری نشست مشترک سرپرست فدراسیون با اعضای انجمن ورزش‌های الکترونیک

نشست مشترک سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی با اعضای انجمن الکترونیک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ صبح امروز طی نشستی با حضور احمد گواری سرپرست فدراسیون،‌ حسین دهقان سرپرست دبیری‌ فدراسیون،‌ دکتر محسن باقریان سرپرست سازمان ورزش های تفریحی و رقابتی،‌‌ شاورانی دبیر کل فدراسیون ورزش های الکترونیک آسیا و حسینی داور بین اللملی بازی های االکترونیک، برنامه های آتی انجمن ورزش‌های الکترونیک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی‌،‌ ضمن تقدیر از تلاش های گسترده و قهرمانی تیم ورزش های الکترونیک در جام جهانی مسابقات کره اظهار داشت‌: ظرفیت های همگانی و فراگیر شدن بازی های الکترونیک باید همگام با سایر انجمن های تحت پوشش فدراسیون مورد توجه اعضای انجمن الکترونیک باشد.

شاورانی پس از ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجمن در مدت یک ماه گذشته، در خصوص برنامه‌های آتی این انجمن توضیحات کاملی را ارائه کرد.

شاورانی در ادامه این نشست پیشنهاد برگزاری اولین دوره مسابقات لیگ ورزش‌های الکترونیک ایران در بهمن و اسفند سال جاری  مطرح کرد،‌ که پس از ارائه طرح به فدراسیون و بررسی موضوع، مقرر شد کلیه مراحل اجرایی برگزاری لیگ در سامانه اینترنتی انجمن و با مشارکت و همکاری هئیت های ورزش‌های همگانی استانها (کمیته ورزش های الکترونیک) برگزار شود.

همچنین در این نشست ضرورت تهیه و تدوین پیوست فرهنگی، پیوست ورزشی با اتکاء به رشته های الکترونیکی VR که در آن تحرک بالای فیزیکی وجود دارد با هدف تلفیق بازی های رایانه ای و بازیهای ورزشی حرکتی مورد تاکید قرار گرفته و در خصوص اصلاح نسخه نهایی آیین نامه باشگاه داری رشته ورزش های الکترونیک و ارسال آن به وزارت ورزش و جوانان و به کارگیری متدهای جدید و بروز شده داوری و برگزاری مناسب و درست لیگ مورد توجه قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

  • 14:12
  • 1398/10/22
  • 351

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید