سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری پنجمین دوره مربیگری آمادگی جسمانی در استان هرمزگان

سومین دوره مربیگری آمادگی جسمانی درجه سه بانوان با حضور ۳۵ شرکت کننده در بندرعباس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، سومین دوره آموزشی مربیگری آمادگی جسمانی بانوان با مدرس رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی دکتر سحر رضایی به مدت ۶ّ روز از تاریخ۹دی ماه در بندرعباس  آغاز شده و در نهایت ۱۴دی ماه با برگزاری مراسم اختتامیه با حضور روزبه زابلی پور دبیر  هیئت ورزشهای همگانی استان و  رئیس کمیته آمادگی جسمانی استان  خانم رستمی و دیگر مسئولین هیئت استان به پایان رسید. 

در این دوره ۳۵نفر از بانوان علاقه مند به رشته  آمادگی جسمانی درجه سه پیش نیاز اصلی رشته های ورزشهای همگانی حضور داشتند که در پایان از بانوان شرکت کننده در دوره، آزمون کتبی و عملی گرفته شد و گواهی  شرکت  در دوره برای بانوان اعطا شد.

دبیر هیات ورزشهای همگانی استان در مراسم اختتامیه در ابتدا شهادت سردار بزرگ اسلام سرتیپ حاج قاسم سلیمانی را به همه ملت شریف ایران تسلیت گفت سپس ضمن تبریک به شرکت کنندگان و قدردانی از تلاش مدرس دوره خانم دکتر رضایی، بر ضرورت توسعه ورزشهای همگانی در بین اقشار مختلف و اهمیت آموزش، در به روز کردن دانش مربیان وتوسعه و ترویج آن تاکید کردند.

وی افزود خوشبختانه سال ۹۸تعداد مربیان سازمان یافته در استان هرمزگان رشد وسیعی داشته که آموزش مربیان، خود باعث کمک به  سلامتی و گسترش ورزش در نهادینه کردن آن در خانواده می شود.

 

انتهای پیام/

  • 09:36
  • 1398/10/15
  • 249

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید