سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

مسابقات انتخابی کشوری آمادگی جسمانی آقایان و بانوان /نفرات برتر به مسابقات کشوری اعزام می شوند

مسابقه انتخابی آمادگی جسمانی (تیم توابع) به همت کمیته آمادگی جسمانی استان تهران جهت اعزام به مسابقات کشوری به مدت دوروز در بخش بانوان و آقایان با نظارت اسقندیاری رییس کمیته آمادگی جسمانی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی به نقل از پایگاه خبری هیئت ورزش های همگانی استان تهران، مسابقات بانوان با حضور ۱۲۰ ورزشکار از توابع استان روز پنجشنبه 12 دی ماه  به سرپرستی زهرا اسفندیاری رییس کمیته آمادگی جسمانی استان تهران، مریم حقی دبیر کمیته ومیترا محمدزاده مسئول فنی مسابقات در 7 رده سنی و 6 آیتم -حمل وزنه و مارپیچ از بین موانع، طناب زدن قدرتی، تعادل پویا و پرتاپ مدیسنبال،-جامپ باکس، پلانک  ودو استقامت به میزبانی شهر ری برگزار و نفرات برتر به منظور اعزام به مسابقات کشوری انتخاب و معرفی شدند.    

همچنین مسابقات انتخابی آقایان نیز با حضور ۱۷۰ ورزشکار از سطح تهران و توابع روز جمعه 13 دی ماه با حضور زهرا اسفندیاری رییس کمیته و گودرزی نایب رییس این کمیته  و پدرام امیدی مسئول فنی مسابقات در ۷ رده سنی  و 5 آیتم طناب زدن قدرتی درازنشست با توپ مدیسنبال پرش با وزنه روی باکس بارفیکس  وحرکت بورپی۴مرحله ای از روی مانع ۱۵ سانتی متری درخانه والیبال برگزار و نفرات اعزامی تیم آقایان نیز برای شرکت درمسابقات کشوری معرفی شدند.

 

انتهای پیام/

  • 10:59
  • 1398/10/14
  • 212

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید