سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

گردهمایی نواب رییس بانوان هیات های ورزش همگانی استانهای کشور برگزار شد

گردهمایی نواب رییس بانوان هیات های ورزش همگانی استانهای کشور با حضور معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در ارومیه برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی، گردهمایی نواب رییس بانوان هیات های ورزش همگانی استانهای کشور روز پنجشنبه 5 دی ماه با حضور دکتر مهین فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان ، پور ایراندوست سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی، علی لو مدیرکل بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی  و دکتر میترا روحی سرپرست نایب رییسی بانوان فدراسیون ورزشهای همگانی در شهر ارومیه برگزار شد.

دکتر فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان طرح سازمان ملل در خصوص توانمند سازی زنان را مطرح و اظهار داشت: اثر گذارترین بخش بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ورزش بانوان بوده که توانسته نیاز های بانوان را پاسخگو باشد.

 فرهادی زاد از فعالیتهای انجام شده در ورزش همگانی بانوان و سهم بالایی که زنان در فعالیتهای ورزش همگانی دارند،  قدردانی نموده و به اهمیت ورزش همگانی و برنامه ریزی منظم رویدادها به جهت ایجاد فرهنگ نشاط و شادابی اشاره کرد و سواد حرکتی که اساس سلامتی افراد است را برای همه افراد جامعه به ویژه زنان لازم دانست.

وی ادامه داد:  از نواب رییس هیاتهای استانی می خواهم در برنامه ریزی های رویدادهای ورزشی برای سنین مختلف به ویژه سالمندان در محیطی همراه با لذت و شادی توجه نمایند.

 

محمود اشتری رییس هیات ورزش همگانی استان نیز ضمن خوش آمد گویی به نواب رییس بانوان و اظهار خرسندی برای میزبانی این گردهمایی ، فعالیتهای بانوان را در توسعه ورزش همگانی مهم دانست  و بر نقش بانوان در رسیدن به اهداف فدراسیون ورزشهای همگانی تاکید کرد.

پور ایراندوست سرپرست اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی ضمن تشکر از حضور معاون ورزش بانوان و شرکت کنندگان در این گردهمایی با اشاره به برگزاری لیگ جهانی والیبال و تاثیر آن در ایجاد نشاط و شور در جامعه اظهار امیدواری کرد که با استفاده از ظرفیت های موجود بتوان فعالیتهای جدی تری را برای توسعه ورزش همگانی و سلامتی جسمانی و شور و نشاط اجتماعی برنامه ریزی نمود.

مومن معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان نیز به نتایج تحقیقات انجام شده در خصوص نشاط اجتماعی و امید به زندگی، اهمیت ورزش همگانی در ایجاد شور و نشاط اجتماعی اشاره کرد.

 

 در ادامه این نشست، دکتر روحی ضمن تشکر از مسئولین استان برای  پذیرش میزبانی گردهمایی بانوان و تشکر از حضور دکتر فرهادی زاد معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان و قدردانی از زحمات هیئت ورزشهای همگانی استان آذربایجان غربی ، گزارشی اجمالی از فعالیتهای انجام شده بانوان در بخش های همایش، جشنواره، مسابقات، فعالیتهای فرهنگی و اجتماعی و دوره های آموزشی را ارائه کرد.

وی در ادامه به همکاری خوب بانوان هیات های ورزش همگانی با معاونین بانوان استانها در اجرای طرح های ملی بانوان اشاره و خاطر نشان کرد: حمایت بانوان استانها از فعالیتهای هیات ورزش همگانی می تواند نقش بسزایی در توسعه ورزش بانوان داشته باشد. همچنین در خصوص برنامه ریزی و همکاری مشترک برای توسعه ورزش همگانی در بخش ورزش بانوان اعلام آمادگی کرد.

در پایان این گردهمایی ، شرکت کنندگان در کارگاههای آموزشی با عناوین سواد حرکتی و  محورهای توسعه ورزش همگانی TAFISA به مدرسی دکتر دهقانی زاده و دکتر روحی شرکت نموده و گواهینامه های خود را از معاون ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان دریافت کردند.

انتهای پیام/ 

  • 12:18
  • 1398/10/07
  • 370

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید