سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

برگزاری المپیاد بازیهای فکری رومیزی استان یزد

نفرات برتر مسابقات بازیهای فکری رومیزی المپیاد ورزشی محلات یزد مشخص شدند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی؛ بعد از برگزاری شش المپیاد ورزشی در شهر یزد، برای اولین بار در هفتمین المپیاد ورزشی شهر یزد بازی‌ های رومیزی در سه رشته انفرادی و در دو بخش خانم‌ها و آقایان و یک‌رشته به‌صورت تیمی خانوادگی برگزار شد.

مسابقات بازی ‌های رومیزی فکری «اتلو» به‌ صورت انفرادی در دو بخش بانوان و آقایان، مسابقات «کریدور» به ‌صورت انفرادی در دو بخش بانوان و آقایان، مسابقات «پنتاگو» به ‌صورت انفرادی در دو بخش بانوان و آقایان و همچنین «تیکت تو راید ایران» به ‌صورت خانوادگی در سه نوبت صبح، عصر و شامگاه روز پنج‌شنبه 21 آذرماه در یزد برگزار شد.

گفتنی است در مسابقات پنتاگو آقایان حمیدرضا دهقان نفر اول، احسان فیضی نفر دوم و محمد طه صابری به‌عنوان نفر سوم این مسابقات دست‌یافت.

همچنین نفرات اول تا سوم اتلو آقایان به ترتیب روح‌الله رعیتی، محمد سعید رحیم نژاد و محمد طه صابری هستند که موفق شدند عنوان‌های برتر را به خود اختصاص دهند.

لازم به ذکر است که در مسابقات کریدور آقایان مبین جامع، ابراهیم دهقان بنادکی و مهدی دهقان به‌عنوان نفرات برتر اول تا سوم شناخته شدند.

 

انتهای پیام/

  • 14:22
  • 1398/09/30
  • 421

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید