سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

عملکرد سازمان آمادگی جسمانی فدراسیون ورزشهای همگانی تشریح شد

نشست بررسی فعالیت های سازمان آمادگی جسمانی فدراسیون ورزشهای همگانی به منظور ارزیابی روند این فعالیت ها درهشت ماهه اول سال جاری به ریاست احمد گواری سرپرست این فدراسیون و با حضور حسین دهقان دبیر، پژمان معتمدی سرپرست سازمان آمادگی جسمانی ، میترا روحی نایب رئیس بانوان و کارشناسان فدراسیون امروز ( دوشنبه ) در محل فدراسیون ورزشهای همگانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزشهای همگانی،  پژمان معتمدی با تشریح عملکرد هشت ماهه این سازمان اظهار کرد: برگزاری جشنواره های ملی رشته های تحت پوشش این سازمان، برگزاری 8 سمینار با جمعیتی بالغ بر 450 نفر در هر یک از این سمینارها ، برپایی کارگاههای آموزشی و نیز برگزاری مسابقات رشته های گوناگون سازمان آمادگی جسمانی  از جمله اقدامات این سازمان است.
وی افزود: تدوین چارچوب آموزشی کارگاههای آموزشی و تصویب محتوای آموزشی و تعیین سرفصل های مناسب هر یک از رشته ها و سپس انعقاد تفاهم نامه با آکادمی ورزشهای همگانی به منظور صدور مجوزها و گواهینامه ها از دیگر اقدامات این سازمان در هشت ماهه اخیر است.
پژمان معتمدی گفت: برگزاری خوب مسابقات در دو رشته کلیستنیکس و کراس فیت به همت همکارانم در این کمیته ها ، مسابقات آمادگی جسمانی کودکان ، هلال احمر و امداد و نجات  نیز از عملکردهای سازمان آمادگی جسمانی است.
معتمدی با اشاره به برگزاری رویدادهای متنوع در استانها عنوان کرد: کمیته های متناظر رشته های تحت پوشش سازمان آمادگی جسمانی در تمامی استانهای کشور فعال شده و برنامه های متعددی که در کشور برگزار شد با  استقبال کم نظیر خانواده ها مواجه  شد.
احمد گواری سرپرست فدراسیون ورزشهای همگانی در ادامه ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته سازمان آمادگی جسمانی از ابتدای سال جاری تاکنون ، ارتباط مستمر با انجمن ها و کمیته ها و پیگیری مسائل و مشکلات سازمان و انجمن های مربوطه، دایر نمودن دفتر اداری سازمان به طور منظم و مرتب در فدراسیون  برای رسیدگی به امورات سازمان و انجمن های تحت پوشش و پاسخگویی به مراجعات را از دیگر اقدامات خوب این سازمان برشمرد. 
وی خاطرنشان کرد: برگزاری جلسات توجیهی و تخصصی با مسئولان  انجمن ها و کمیته های تحت پوشش و درخواست سازماندهی تشکیلاتی، عقد تفاهم نامه وارائه پیشنهاد همکاری مشترک با استفاده از امکانات سازمانها و ارگانهای دیگر می تواند موجبات تحقق جامعه سالم را فراهم کند. 
گواری در پایان گفت: فدراسیون ورزشهای همگانی به عنوان کانون تولید نشاط در جامعه  به همراه سازمانهای تحت پوشش خود با تلاش ، تعامل و هم افزایی ظرفیت ها می تواند کم تحرکی را در جامعه کاهش دهد.

 

انتهای پیام/ 

  • 14:55
  • 1398/09/11
  • 84

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید