سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

احمد گواری: در بخش آموزش فدراسیون حرکتهای مثبت و ارزنده ای صورت گرفته است

احمد گواری، سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در جلسه بررسی عملکردهشت ماهه سال 98 آکادمی فدراسیون روند فعالیت این بخش را مثبت و ارزنده توصیف کرد و گفت: در این مدت کارهای خوبی در بحث آموزش صورت گرفته و هر چه جلوتر می رویم این روند بهتر و کامل تر می شود.

    به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی، احمد گواری با اشاره به اینکه یکی از فعالیت های مهم در هر فدراسیون، بخش آموزش است، گفت: فدراسیون ورزش های همگانی هم نه تنها از این       امر مستثنی نیست، بلکه بدلیل شرایط خاص این فدراسیون بحث آموزش از توجه بیشتری برخوردار است. در حال حاضر نزدیک به 48  هزار مربی شناسنامه دار در کمیته و انجمن های تحت پوشش فدراسیون        فعالیت می کنند که در مقایسه با بسیاری از رشته ها، خانواده بسیار بزرگی است.  


    سرپرست فدراسیون ورزش های همگانی در ادامه این جلسه گفت: یکی از وظایف مهم ما پی گیری و انجام هر چه سریعتر امور مربوطه ارباب رجوع بویژه در بخش آموزش است. چه در بخش اداری و چه آموزشی، کارها باید سهل و آسان و در کمال احترام پیش برود. من وظیفه خود می دانم از همکارانم در آکادمی فدراسیون که در ساعات اداری و غیراداری مجدانه تلاش می کنند، سپاسگزاری کنم.

  در این جلسه که حسین دهقان، سرپرست دبیری فدراسیون نیز حضور داشت، همچنین مهرناز جمالی، سرپرست آکادمی فدراسیون ورزش های همگانی در تشریح فعالیت های هشت ماهه آکادمی گفت: از ابتدای سال تاکنون 415 دوره آموزشی برگزار شده است. با همت همکارانم در بخش آموزش، کارها سرعت خوبی پیدا کرده و به روز شده است. جمالی افزود: تا امروز 16127 حکم صادر شده که در مقایسه با احکام صادر شده در سال 97 رشد قابل توجهی را نشان می دهد. 

سرپرست آکادمی فدراسیون همگانی در ادامه گزارش خود گفت: بعد از رونمایی سامانه آموزش فدراسیون که با حضور دکتر احمدی، معاون فرهنگی و توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان انجام شد، کارشناسان آکادمی در دو نوبت بررسی روزانه توانستند سوابق 24852 نفر را در سامانه ثبت کنند تا آنها قادر به ثبت نام در دوره های آموزشی فدراسیون باشند.

    جمالی در تشریح دوره های آموزشی در استانها گفت: تمامی هیات استانی در سال 98  از طریق سامانه آموزش اقدام برگزاری دوره های آموزشی نموده اند که در این بین هیات ورزش های همگانی استان خراسان رضوی با 34 اصفهان با 25 تهران با 17 مازندران با 15 آذربایجانغربی و یزد با 13 کرمانشاه و مرکزی با 10 با دوره بیشترین فعالیت را در این زمینه داشتند.
    سرپرست آکادمی فدراسیون ورزش های همگانی در خصوص دوره های برگزار شده شامل سمینار، مربیگری و کارگاه های آموزشی کمیته ها و انجمن های تحت پوشش فدراسیون گقت: تعداد دوره های مربیگری،کارگاه و سپس سمینار بیش ترین استقبال را داشته است.

    به گفته جمالی، 3675 مکاتبه اداری ، تنظیم و تدوین 55 بخشنامه، عقد 49 تفاهم نامه همکاری، برگزاری بیش از 18 جلسات درون و برون سازمانی ، صدور 574 مجوز آموزشی و 562 ابلاغ آموزشی، تشکیل کمیته نظارت و ارزیابی،عقد تفاهم نامه همکاری با دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران از جمله فعالیت های دیگر آکادمی فدراسیون در هشت ماه سال 98 بود.

 

انتهای پیام/

  • 12:45
  • 1398/09/10
  • 116

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید