سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

آغاز اولین دوره لیگ کراس فیت باشگاه های کشور آذر ماه در تهران

اولین دوره لیگ باشگاه های کراس فیت کشور اواخر آذرماه در تهران برگزار می شود

سهراب آزاد رئیس کمیته کراس فیت در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی با اعلام این خبر گفت:‌ چون لیگ باشگاه های کراس فیت کشور برای نخستین بار است در ایران برگزار می شود،‌ فعلا دسته بندی صورت نمی گیرد و تیم های علاقمند با هماهنگی کمیته کراس فیت استان های خود بدون محدودیت می توانند در این رقابت های حضور بهم رسانند.

 وی افزود: مقرر شد در پایان مسابقات آذر ماه 12 تیم که صاحب بیشترین امتیاز شدند به عنوان تیم های لیگ برتری شناخته شوند.

آزاد در ادامه گفت: ‌بنا داریم لیگ باشگاهی کراس فیت را هرساله برگزار کنیم، بر این اساس در هر دوره سه تیم از زیرگروه به جمع تیم های برتر اضافه می شوند و سه تیمی که در لیگ برتر در پائین جدول رده بندی قرار گرفتند به زیر گروه سقوط می کنند.

رئیس کمیته کراس فیت کشور با اشاره به اینکه در حال حاضر با برنامه ریزی های صورت گرفته این رشته مورد توجه نوجوانان و جوانان قرارگرفته و در اکثر باشگاه های ورزشی کراس فیت جزء لاینفک فعالیت های آنها به حساب می آید، گفت:‌ توسعه کراس فیت در بعد همگانی جزء اولویت های استراتژیک کمیته است و طبعا برگزاری لیگ در راستای انگیزه سازی برای جذب هر چه بیشتر مخاطب می باشد.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا رقابت های لیگ باشگاه های کشور دارای جایزه نقدی است، گفت:‌ با مشارکت حامیان مالی و اسپانسرها مطمئنا لیگ کراس فیت به بهترین شکل برگزار خواهد شد و به تیم های برتر به جایزه نقدی تعلق می گیرد، ضمن اینکه به بهترین کراسفیتر لیگ برتر هم جایزه نقدی اختصاص خواهد یافت.  

سهراب آزاد در خاتمه گفت:‌ مسابقات قهرمانی کشور در دو بخش بانوان و آقایان طی روزهای 11 و 12 بهمن ماه به مناسبت گرامیداشت سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

  • 10:49
  • 1398/07/15
  • 153

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید