سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

در راستای توسعه ورزش همگانی در رسانه ملی؛ وزیر ورزش و جوانان از رئیس سازمان صدا و سیما تقدیر کرد

دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان با اهدای لوح تقدیر به دکتر علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از زحمات ارزنده رسانه ملی در توسعه ورزش همگانی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ در بخشی از این تقدیرنامه آمده است: بدین وسیله از اهتمام جدی آن برادر گرامی و همکاران ارجمندتان در سازمان صدا و سیما به ویژه معاونت محترم سیما، معاونت محترم صدا و مدیران و تهیه کنندگان شبکه ورزش( برنامه های تلویزیونی از شنبه، آقای ورزش، باشگاه خانگی، ورزش با قهرمانان و کوه گشت)، شبکه سلامت سیما (برنامه ایران فعال)، شبکه رادیویی سلامت (برنامه رادیویی افق روشن) و شبکه رادیویی ورزش (برنامه رادیویی صبح ورزش)که با درک شرایط ورزش همگانی کشور و ضرورت افزایش تحرک و فعالیت بدنی مردم با افزایش زمان تولید و پخش برنامه های مرتبط با ورزش همگانی فرصت ارتقاء آگاهی و شناخت هرچه بیشتر آحاد مختلف جامعه نسبت به این مقوله مهم و اساسی را فراهم نموده اند،‌ تشکر و قدردانی می نمایم.

امید است با تداوم این توجه و حمایت رسانه ای، زمینه همگانی شدن ورزش در کشور و به ویژه افزایش سهم ورزش در سلامت عمومی و پیشگیری از بیماری ها را فراهم گردد.

برای جنابعالی و همکاران محترم تداوم توفیق در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

مسعود سلطانی فر

 

انتهای پیام /

  • 10:27
  • 1398/07/14
  • 98

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید