سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

اجرای بیش از 120 برنامه فرهنگی، ورزشی در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در کهگیلویه وبویراحمد

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد از اجرا و برگزاری بیش از 120 برنامه متنوع فرهنگی، ورزشی در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون به نقل از پایگاه خبری کهگیلویه و بویر احمد،‌ رئیس هیات ورزش های همگانی استان از اجرا و برگزاری بیش از 120 برنامه متنوع فرهنگی، ورزشی در گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس در استان خبر داد.

محمد علی رهامی، رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت: بمناسبت گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس با همکاری ادارات ورزش و جوانان و هیات های همگانی شهرستانها بیش از 120 برنامه فرهنگی، ورزشی در استان برگزار شد.

رهامی، رئیس هیات ورزش های همگانی استان در خصوص این برنامه افزود: این برنامه ها شامل همایش های پیاده روی خانواده، برگزاری مسابقات ورزشی در رشته مختلف، برگزاری جشنواره و برنامه فرهنگی بوده است.

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به حضور گسترده جامعه ورزش استان و عموم مردم ورزش دوست در شهرستان ها یاد آور شد: در این هفته رقابت های ورزشی در رشته های فریزبی، پرثوا، آمادگی جسمانی، ورزش صبحگاهی، طناب کشی، فوتسال، ایروبیک، طناب زنی، لیوان چینی، یوگا و دارت برگزار گردید.

 

انتهای پیام/

این مقام مسئول در هیات ورزش های همگانی ادامه داد:این رقابتها در دو بخش بانوان و آقایان و در رده های سنی مختلف برگزار و در پایان به شرکت کنندگان لوح سپاس و هدایایی از طرف این هیات اهدا شد.

رهامی در پایان از حمایت و پیگیریهای جدی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و فدراسیون ورزش های همگانی ،اعضای هیات استان ،کمیته های ستادی هیات وروسای هیات همگانی شهرستانها و کسانی برای رشد و ارتقای ورزش همگانی استان تلاش می کنند تقدیر کرد.

  • 13:06
  • 1398/07/13
  • 53

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید