سایت رسمی فدراسیون ورزشهای همگانی

این سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

حقوق خبری و تصویری سایت
  • کلیه حقوق خبری و تصویری سایت متعلق به فدراسیون ورزشهای همگانی جمهوری اسلامی ایران می باشد.
اطلاعات تماس
  • آدرس :تهران ، فلکه دوم صادقیه،بلوار فردوس شرقی،خیابان وفا آذر شمالی نبش کوچه پانیذ،پلاک 2 طبقه اول واحد 5
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷۷
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷8
  • تلفن : ۴۴۰۱۶۳۷9
نسخه آزمایشی

انجمن ورزش های الکترونیک تنها مرجع قانونی این رشته ورزشی است

انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران تنها مرجع رسمی ورزشی این رشته در کشور است که از لحاظ قانونی می تواند اقدام به برگزاری انواع مسابقات، لیگ، دوره‌های آموزشی، جشنواره ها، مسئول انتخاب و اعزام تیم های ورزشی این رشته به مسابقات برون مرزی نماید.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های همگانی،‌ انجمن ورزش‌های الکترونیک ایران عضو رسمی فدراسیون جهانی ورزش‌های الکترونیک (IESF) که از سال 1385 در فدراسیون ورزش‌های همگانی تشکیل و راه اندازی شده است و با نظر و دستور مقامات وزارت ورزش و جوانان بار دیگر در تاریخ 98/3/29 به این فدراسیون بازگشته است، تنها مرجع رسمی ورزشی در کشورمان می‌باشد که طبق اساسنامه و منطبق با سیاست‌های محوله از سوی وزارت ورزش و جوانان متولی برگزاری انواع مسابقات، لیگ، دوره‌های آموزشی، جشنواره ها و سایر برنامه های متنوع و مسئول انتخاب و اعزام تیم های ورزشی این رشته به مسابقات برون مرزی است.

همچنین با تایید کمیسیون ماده 5 وزارت ورزش و جوانان از این پس مراکز ارائه خدمات ورزش‌های الکترونیک و بازی‌های رایانه‌ای در هر استان می‌توانند با مراجعه به ادارات کل ورزش و جوانان و همچنین هئیت های ورزش‌های همگانی استان نسبت به دریافت مجوز باشگاه ورزش‌های الکترونیک اقدام نمایند.

بدیهی است برگزاری هرگونه مسابقات در سطح کشور به صورت کشوری، مسابقات آزاد، انتخابی، منطقه‌ای و یا استانی ابتدا با دریافت مجوز لازم از این انجمن و هماهنگی و اخذ مجوز از دیگر نهادها یا ارگان‌های مرتبط استانی، امکان پذیر است.

لازم به ذکر است ابوذر بابارضا سرپرست انجمن و آدرس رسمی وب سایت انجمن www.iresa.ir می باشد و آدرس دفتر انجمن، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار فردوس شرقی، خیابان وفاآذر شمالی، نبش کوچه پانیذ، پلاک 2، طبقه 4، واحد 25 به شماره تماس 44016411 می باشد.

  انتهای پیام/

  • 11:48
  • 1398/07/13
  • 342

اطلاعیه ها

گفت و گو

مشروح

سلطانی فر: مشارکت مردم در ورزش همگانی دو برابر شده است

1397/10/02

مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان ضمن تشکر از کلیه کشورهای حاضر در این همایش که توجه جدی به ورزش همگانی دارند، اظهار کرد: همان‌طور که در کلام و تاکیدات همه مسوولان و به ویژه‌ رییس‌جمهور و مسوولان ذی‌ربط وزارت ورزش و جوانان وجود دارد باید توجه ویژه‌ای به ورزش همگانی در کشور داشته باشیم. حتی مقام معظم رهبری در بیانات خود همواره اشاره به این دارند که آحاد کشور باید ورزش کنند و این یکی از نیازهای واقعی کشور است، زیرا ما باید دارای نیروی انسانی سالمی باشیم.

فدراسیون ورزش های همگانی در شبکه های اجتماعی

اخبار ، تصاویر ، ویدئو و اطلاعیه های ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید